Alien: Diriliş (Alien Resurrection) (1997)

Alien: Diriliş (1997)Alien Resurrection

Puan 6.4 / 10
Senin Puanın
Etiketler Bilim Kurgu, Suç, Gerilim
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
109 dakika
58
5
322
28
Özet Fragman Beğenenler
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Ripley efsanesi alien üçte bitti dedik.Klonlamışlar.Oniki tane alien yarattılar.Yaratıkların dirilişi bu şekilde değildi.İlk üç seri harikaydı ama dördüncüsü olan alien filminde batırmışlar.Malesef zayıf halka.Ölüm sahneleri biraz kurtarmış işi.4.8
error_outline
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Serinin 4. filmi. Serinin diğer filmlerine göre daha sönük kalmış. Serinin hatrına izlenir.
error_outline
Gencetotay profil fotoğrafı
Gencetotay
dörtlemenin en kötü filmi olduğunu düşünüyorum. ne alien kardeşlerimizin amacı belli ne de ripley ablamızın. bir iki tane kaliteli replik haricinde hoşuma giden ufak çaplı detay da fransız yönetmenin fransız finali olabilir.
error_outline
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Serinin en kötü filmi olduğu bence bir gerçek. Beklenenin altında kalan bir yapım olsa da bence fena değildi. En büyük sıkıntısı temposunun genel olarak düşük olması ve bazı abartılı sahnelerin bulunması bunun dışında izlenebilir bir devam filmi var karşınızda. Ayrıca Ron Perlman filme renk katmış.
error_outline
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Ölümünün üzerinden 200 yıl geçen Lt. Ripley, bir grup bilimadamı tarafından klonlanarak tekrar yaratıklarla savaşması için meydana getirilmek istenir. Fakat Lt. Ripley yeni yaratıklarla gelir. Bir grup kaçakla birlikte çalışması gereken Ripley, dünyayı ele geçirmeye çalışan yaratıklara karşı koyacaktır.
error_outline