Sona Dogru (All Is Lost) (2013) afişi

Sona Dogru (2013)
All Is Lost

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Oyuncular
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
106 dakika

Yorumlar

digigirl profil resmi
digigirl
Robert Redford muhteşem bir oyunculuk sergiliyor,hiç diyalog monolog yok!Sadece mimikler .tek başına sadece beden dili ve mimiklerle bir filmi götürmek kolay iş değil.Denizde hayatta kalma macerasını yüksek gerilimle bize aktarıyor.
2 yıl önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
bir cast away değil ama gayet başarılı bir film. tek sorun altyazı arama zahmetine girmek çünkü dialog yok :)
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Tek mekan ve tek oyuncu filmlerini sevenler için oldukça başarılı bir film. Biraz da denizciliğe olan merakımdan dolayı bir an bile sıkılmadan zevkle izledim filmi. Robert Redford'un oyunculuğu ise oldukça başarılı buldum. Life of Pi'nin gerçekçi versiyonu denebilir :D tabi filmlerin alakası yok sadece konu bakımından söylüyorum.
3 yıldan fazla önce
Senemini profil resmi
Senemini
İzleyen çoğu arkadaşım çok durağan ve bayık bir film olduğu konusunda beni önceden uyarmışlardı, ama açıkçası ben filmi soluksuz izledim. Robert Redford'u anlatmaya gerek yok zaten, muhteşem bir performans sergilemiş. Keyifle izledim. Herkese tavsiye ederim.
3 yıldan fazla önce
Astronom profil resmi
Astronom
başta söyleyeyim herkese hitap eden bir film değil. sıkılıp kapatan çok olur. robert redford un stand up yaptığı, karşısında saygıyla eğildimiz bir film.gerçekten bu kadar doğal ve sade bir oyunculuk ancak bu kadar güzel oynanabilirdi.bu arada filmi sinemada izlemeyip indirecek korsan kardeşlerime sevindirici bir haber var boşuna altyazıyı beklemeyin direk indirin ve seyredin.filmde toplam 3 cümle var başında 1-2 tane ortada 2 mayday sonuna doğru bi fuck yani bizim türkçemizle kahretsin yada ooo tanrım..bu arada filmin sonunda yazılar yazarken executive producerda bizim genç spock zachary quintoyu görünce şaşırdım doğrusu ne alaka nerden el atmış bu filme bilemedim araştırmak lazım.filmde emeği geçen balıklara ve eşyalara ayrıca teşekkür ederiz çok iyi oynamışlar.kısaca seyredin

edit : robert redford'un oscar almasını sağlar mı onu bilmem ama bana gizli bir kamera bağlasanız ve tüm günümü benden habersiz çekseniz bile seyrettiğinizde bu kadar gerçekçi gözükmem.
3 yıldan fazla önce
asses profil resmi
asses
iyiymiş beğendim
neredeyse 4 yıl önce
Bendence profil resmi
Bendence
Filmi izlemiyor adeta yaşıyorsunz.
neredeyse 4 yıl önce
duygu profil resmi
duygu
Herhangi bir konuşma, dialog yoktur(yardım çağrıları hariç). Yalnızca fırtına ve dalgaların sesinden ibarettir.
4 yıl önce
duygu profil resmi
duygu
yaşam mücadelesi!
4 yıl önce

All Is Lost filmini beğenenler

All Is Lost filmi hakkında ilgi çekici içerikler