Örümcegin maskesi (Along Came a Spider) (2001)

Örümcegin maskesi (2001)
Along Came a Spider

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
104 dakika
starch Gary Soneji isminde şizofren bir sapık özel bir okuldan iki çocuğu kaçırır. Soneji'nin asıl amacı adam kaçırmak değil, tarih kitaplarına geçecek bir suç işlemektir. Bu doğrultuda her adımını bir örümceğin ağını örmekte gösterdiği hassasiyetle planlamaktadır. Parnetrinin ölümünden sonra kendini emekliye ayıran ünlü psikolog detektif Alex Cross, oldukça profosyonelce işlenen bu kaçırma olayından sonra istemeyerek de olsa olayı araştırmaya koyulur. Cross'un ününün farkında olan Soneji, yüzyılın suçunu işledikten sonra Cross tarafından belgelenmek istemektedir. Alex ve gizli servis ajanı Jezzie Flannigan Soneji'yi durdurabilmek için zamana karşı bir yarışa girerler.

Yorumlar

KerseL profil resmi
KerseL
97 yapımlı Kiss The Girls'ten sonra Morgan Freeman bir kez daha Alex Cross rolüyle karşımıza çıkıyor , bu sefer çocuk kaçırma olayında gizemi çözmeye çalışıyor.
Senaryosu,oyunculukları ve ters köşe finaliyle kaliteli bir yapım.
1 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Gerçekten başarılı bir polisiye gerilimdi. Gizem unsurunu son ana kadar korudu. aten üstat başrolde, bence o bile yeter izlemek için. Kesinlikle izlenmesini öneririm.
3 yıldan fazla önce

Along Came a Spider filmini beğenenler

Along Came a Spider filmini içeren raflar

Along Came a Spider filmi hakkında ilgi çekici içerikler