Polly gelince (Along Came Polly) (2004)

Polly gelince (2004)Along Came Polly

Puan 6.4 (5 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
90 dakika
30
0
157
32
otekiben profil resmi
otekiben
her adımını milyon kere izlediğimiz gereksiz bir geyik
report_problem
11 ay önce
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Belki bir 10-11 sene önce televizyondan izlemiştim. 2000'lerde çekilen, "eh işte" tadında romantik komedilerden. Belki çok eğlendirmez fakat bittiğinde de izlediğinize pişman etmez. Benim için "pazar sabahı izlemeleri" dediğim yapımlar vardır, onlardan biri. :)
report_problem
12 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Balayında karın tarafından aldatılıp ve terk edilmek mi? 😂 Bunun üzerinden güzel bir traji-komik bir durum yapılmış. Oldukça eğlenceli bir yapımdı. Beğendim. İsimlerde güzeldi.
report_problem
12 ay önce
heheka profil resmi
heheka
İzlediğim en saçma, en mantıksız romantik komedilerden biriydi sakın oyuncu kadrosuna güvenip de izlemeyin vasattı
report_problem
6 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Reuben (Ben Stiller) çok düzenli, disiplinli, sıkıcı bir hayat yaşayan ve riski sevmeyen genç bir sigortacıdır. Yeni evlendiği karısının ihanetini yakalayıp ayrılmış, morali iyice bozulmuştur. Onu neşelendirmek isteyen dostları yeni insanlarla tanıştırmak için değişik organizasyonlar düzenlerler. Bu sırada lise arkadaşı Polly (Jennifer Aniston) ile karşılaşan Reuben bu güzel, çekici, hayat dolu genç kadına aşık olacak ancak bu arada hayatı da rayından çıkacaktır. Genç kadın hayatın tüm risklerini seven, çok düşünmeden yüreğiyle yaşayan biridir ve organize düşünen, sağlamcı Reuben ona uyum sağlamakta güçlük çekmektedir. Bu arada karısının da pişman olup geri dönmek istemesiyle gerçek bir ikileme düşecektir.
report_problem
neredeyse 7 yıl önce