American Honey (2016)

American Honey (2016)

Puan 7.3 / 10
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerçekçi
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
163 dakika
37
5
95
48
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
Başta ilgi çekici gelmişti aslında ama çok gereksiz boş bir film. Süresi de gereksiz uzun hani uzatılacak bir konusu da yok hep aynı şeyler sıkıldım izlerken. Sürekli yeni bir şarkı çalmaları da başımı ağrıttı. Sonunu bekledim belki bir şey olur, bir sonuca bağlanır diye o da olmadı. Boşuna izlemeyin çok gereksiz bir film.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
EntelKarinca profil fotoğrafı
EntelKarinca
Gereksiz uzunlukta. Senaryosu berbat. Görsellik açısından oldukça doyurucu. 2 saatim boşa gitmiş gibi hissediyorum şu an.
error_outline
4 yıldan fazla önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Sevdim sevmesine ama böyle bir film için fazla uzundu. Filmde aslında bir sürü renkli karakter vardı. Biraz başroldeki kızdan ayrılıp başka birine odaklanmaya ihtiyaç duyuyor insan. Başroldeki kızımız da pek dinamik bir karakter olmayınca 162 dakika sıkıyor haliyle. Ömrü yollarda geçen, neredeyse hiç ayık gezmeyen bu insanların hayatı çok güzel anlatılmış, araya inişli çıkışlı aşk hikayesi de sokuşturulmuş, buraya kadar her şey çok güzel. Ne bileyim diğer tipler oldukça eğlenceliydi, o yüzden onların olduğu sahnelerin tadı damağınızda kalıyor, "Yine mi bu kız! " oluyorsunuz sürekli. Belki 120 dk daha az can sıkıcı olurdu bilemiyorum. Size tavsiyem evinizde ya da istediğiniz zaman soluklanacağınız bir ortamda izleyin. ( Malum festivallerde hiç ara olmuyor. )
error_outline
4 yıldan fazla önce