American Honey (2016) afişi

American Honey (2016)

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 7.6 / 8 kullanıcı
Senin Puanın
Etiketler Dram, Gerçekçi
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
163 dakika
Sophie Muskogee, Oklahoma'da hayatını sürdüren genç bir kız olan Star (Sasha Lane), bir gün aralarında Jake'in (Shia LaBeouf) de bulunduğu bir grup gençle karşılaşır ve onlarla birlikte yollara düşer. Kaybedecek hiçbir şeyi olmayan Star onlara katılır. Amerika'nın Orta kesiminde uzun bir yolculuğa çıkan Star, hem kendisiyle, hem de hayatla ilgili çok şey öğrenecek, aşkı keşfedecektir.

Yorumlar

Simurg. profil resmi
Simurg.
Başta ilgi çekici gelmişti aslında ama çok gereksiz boş bir film. Süresi de gereksiz uzun hani uzatılacak bir konusu da yok hep aynı şeyler sıkıldım izlerken. Sürekli yeni bir şarkı çalmaları da başımı ağrıttı. Sonunu bekledim belki bir şey olur, bir sonuca bağlanır diye o da olmadı. Boşuna izlemeyin çok gereksiz bir film.
4 ay önce
EntelKarinca profil resmi
EntelKarinca
Gereksiz uzunlukta. Senaryosu berbat. Görsellik açısından oldukça doyurucu. 2 saatim boşa gitmiş gibi hissediyorum şu an.
1 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Sevdim sevmesine ama böyle bir film için fazla uzundu. Filmde aslında bir sürü renkli karakter vardı. Biraz başroldeki kızdan ayrılıp başka birine odaklanmaya ihtiyaç duyuyor insan. Başroldeki kızımız da pek dinamik bir karakter olmayınca 162 dakika sıkıyor haliyle. Ömrü yollarda geçen, neredeyse hiç ayık gezmeyen bu insanların hayatı çok güzel anlatılmış, araya inişli çıkışlı aşk hikayesi de sokuşturulmuş, buraya kadar her şey çok güzel. Ne bileyim diğer tipler oldukça eğlenceliydi, o yüzden onların olduğu sahnelerin tadı damağınızda kalıyor, "Yine mi bu kız! " oluyorsunuz sürekli. Belki 120 dk daha az can sıkıcı olurdu bilemiyorum. Size tavsiyem evinizde ya da istediğiniz zaman soluklanacağınız bir ortamda izleyin. ( Malum festivallerde hiç ara olmuyor. )
1 yıl önce

American Honey filmini beğenenler

American Honey filmi hakkında ilgi çekici içerikler