Barry Seal: Kaçakçı (American Made) (2017)

Barry Seal: Kaçakçı (2017)American Made

Puan 6.9 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
115 dakika
49
3
138
30
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Aksiyonu bol olsa bile eğlenceli film. Jorge Pablo'dan daha ön plandaydı, ona anlam veremedim. Onun dışında sürekli amerikayı gömmelerini çok sevdim. Barry Seal ilginç bir adammış.
error_outline
1 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Politika sen ne büyük bir saçmalıksın dedirten çok başarılı biyografik bir gerçek hikaye filmiydi. Hem aksiyonu hem de hafif mizahıyla zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Çoğu zaman izlenen politikaya yok artık böyle saçmalık mı olur diye bakıyorsunuz. Ama oluyor malesef. Tabi bu politikanın arasında sivrilen ve doğru kartlara oynayan Barry Seal'ın hikayesini izliyoruz. 9/10
error_outline
3 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
80'li yıllarında Amerika ve uyuşturucu kartelleri arasında görev yapan gerçek bir figür. Bence gayet iyi yansıtılmıştı. Uyuşturucu kartellerini gösterirken , amerikanın politikası da yansıtılmış yani objektif bir filmdi. Ben beğendim. Başarılı bir biyografi filmi. Ve Tom abimizi Top Gun'dan sonra tekrar göklerde görmek güzeldi.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
BirKusOlsam profil fotoğrafı
BirKusOlsam
Başarılı bir biyografi filmi olmuş bence. Havada geçen sahnelerini ayrıca beğendim. Türünü sevenler keyifle izleyecektir. 7/10
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Biyografi olmasıyla kazanıyor film. Güzel de çekilmiş ama yapılan saçmalıklara inanamadım. Koskoca hükümetler böyle büyük hatalar yapmamalı.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
mtufan profil fotoğrafı
mtufan
spoiler sayılarbilir-----> ilginç bir hikaye. yasa dışı yollar ile ülkelere girildiğini duymuştum, görmüştüm ama bazı yolların bu kadar kolay olacağı aklıma gelmezdi. diğer yandan mesajı net "bu yola girecek isen zamanından önce beş parasız öleceksin. herkesin işine yarayıp kendine faydan olmayacak. kendini düşünerek girsen bile". nacizane benim anladığım. bahçesinde 10'larca içi para dolu çanta var fakat ne oldu :-) film gayet güzeldi. eğlenceli kısımları da yok değil. sonuna kadar bende merak yaratmayı başardı. sahneleri de başarılıydı.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
Narcos dizisini yeni bitirmis olarak bu filmi seyretmem güzeldi. Narcos' ta gördügüm benzer görüntüleri American Made filmindede seyretmek eglenceli ve keyifli oldu. Tom Cruise yıllar geciyor ama sen hep aynısın olmaz ki :))
error_outline
4 yıldan fazla önce
sisyphos77 profil fotoğrafı
sisyphos77
Tom Cruise yaşlanmıyor eyvallah :)
error_outline
4 yıldan fazla önce