Amerikan Pastasi: Bulusma (American Reunion) (2012)

Amerikan Pastasi: Bulusma (2012)
American Reunion

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
113 dakika
KerseL Komedi içerikli American Reunion, bütün tanıştığımız American Pie karakterlerinin lise döneminde birleştikleri 10 yıl önce East Great Falls’a dönüşlerinden daha fazlasını içeriyor. Uzun geçirilmiş hafta sonunda hayatlarındaki değişmeleri ve bu zaman ve mesafenin aralarındaki dostluk bağını kıramadığını keşfediyorlar. 1999 yazında küçük kasaba Michigan’nın dört erkeği bekaretlerini kaybetmek için arayışa başlamıştı. Yıllar geçtiğinde Jim ve Michelle evlenirken Kevin ve Vicky hoşça kal dedi. Oz ve Heather ayrı büyüdüler fakat Frinch, hala Stifler’in annesini arzu ediyor. Şimdi de bu uzun ömürlü arkadaşlar, komedi efsanelerinin başlangıcı hormonsal gençliklerinin üzerine yetişkin hatıraları gibi geri geldiler.

Yorumlar

ufukercetin profil resmi
ufukercetin
18 yaşında izlediğim serinin ilk 3 filminden (aradaki çakma amerikan pastalarını saymıyorum) uzun yıllar sonra izlemek yine çok keyifliydi ..bir sanat filmi mesaj veren bir film beklemedik ...izledik yine eğlendik ..özlemişiz
4 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Eski ekip dibe vuran seriyi tutup ayağa kaldırmış resmen. Hepsini tekrar bir arada görmek araya giren onca saçma filmden sonra çok güzeldi.
4 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
1999'un çılgın üniversite gençleri şimdi aileleriyle birlikte geri dönüyor! "En lezzetli dilimi en sona ayır" mottosuyla geri dönen Amerikan Pastası serisinin son filminde ilk filmden bu yana aralıksız seyrettiğimiz Jason Biggs, Alyson Hannigan, Eugene Levy ve Seann William Scott'ın yanı sıra ilk iki filmdend hatırladığımız Tara Reid, Shannon Elizabeth ve Chris Klein gibi isimler kadrodaki yerini almış görünüyor. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ise ikinci uzun metrajlı işine imza atan Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg ikilisi üstleniyor.
4 yıldan fazla önce

American Reunion filmini beğenenler

American Reunion filmi hakkında ilgi çekici içerikler