Anlat bakalim (Analyze This) (1999)

Anlat bakalim (1999)Analyze This

Puan 7.7 / 10
Senin Puanın
Etiketler Komik, Absürt
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
103 dakika
137
3
589
143
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
İzlemesi keyifli bir filmdi ,hoşuma gitti ama o kadar çok daha iyi olabilirdi keşke de olsaydı hatta harcanmış geldi bana
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Ben de 21 yıl sonra keşfetmenin sevinciyle az önce izledim. Absürt bir film, tabi bir de o yılları düşünürsek çok farklı bir havası var. Güldüm ve izledim. Ayrıca godfather göndermesi (yazarken bile gülüyorum) kahkaha attırmıştır.
error_outline
3 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
De Niro'nun belkide ilk komedi filmi. Eski filmlerinise baz alınca oldukça eğlenceliydi.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
MinDFoRCe profil fotoğrafı
MinDFoRCe
Beni oldukça eğlendirdi. Çatışma ortasında ağlayan bir mafya babası, mafya toplantısında dr.sobel'in primo'yu çıldırtması, ertelenen düğünler, düğün sırasında gülerek kavga etmek vb. gibi harika güldürü sahneleri var. Güzel psikanaliz çözümlemeleri de var filmde aslında. Fİlmden çıkardığım 3 güzel replik ise şöyle; ''İlişkiler biter. Bu, hayatın bir parçasıdır. Önemli olan bittiklerinde ne yaptığımız.'' Dr.Sobel , ''Gerçek bir doktor acı çeken birine sırt çevirmez.'' Vitti , ''Kızgınlık, engellenmiş istektir.'' Dr.Sobel. Devam filmi de var sanırım. Onu da izleyeceğim. Güldürü unsurları hakim olsada yeterince aksiyon da var filmde. Oldukça beğendim.
error_outline
8 yıldan fazla önce
nihan.dideden profil fotoğrafı
nihan.dideden
izlemek için çok geç kalmışım...güzeldi..
error_outline
neredeyse 9 yıl önce
kaptankaptanim profil fotoğrafı
kaptankaptanim
Kırk yıl düşünsem bu ikilinin birlikte bir filmde oynayacağı aklıma gelmezdi. Ama oynamışlar, izledim, çok eğlendim. Herkese izlemesini öneririm. Çok eğleneceğinizin garantisini veriyorum. İkinci filmini de bu filmden sonra kaçırmamalısınız kesinlikle.
error_outline
neredeyse 9 yıl önce
EDITOR profil fotoğrafı
EDITOR
ROBERT DE NİRO YA BİR DE BÖYLE BAKIN ) Yıllardır yaptığı gangster tiplemisini yine yapıyor. Ama bu sefer çok farklı! Hem sevdiriyor hem güldürüyor. Müthiş ) Billy Crystal ın geri kalır bir yanı yok. Çok iyi film!
error_outline
neredeyse 9 yıl önce
eskon profil fotoğrafı
eskon
anlat bakalım. standart. hatta deniro nun seviyesinde bir film değil
error_outline
9 yıldan fazla önce