Anchorman 2: Efsane Devam Ediyor (Anchorman 2: The Legend Continues) (2013)

Anchorman 2: Efsane Devam Ediyor (2013)
Anchorman 2: The Legend Continues

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Komik, Absürt
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
119 dakika
Ricky.McFloyd Ron Burgundy, 70′lerin San Diego’sunda popüler bir televizyon spikeridir. Tüm ülkeyi etkisi altına alan feminizm dalgası çalıştığı kanalı da etkisi altına alınca, yanına bir de hırslı ve güzel kadın spiker Veronica Corningstone getirilir. Yalnız çalışmayı ve önde olmayı seven Ron, Veronica’nın hayvanlar, yemek pişirme gibi konulardaki magazin haberlerini yapmasını ve esas işi kendisine bırakmasını tercih etmektedir. Fakat Veronica’nın azimli bir şekilde haber spikeri olmak istemesi, ikili arasında ciddi bir mücadeleye yolaçacaktır.

Yorumlar

M.Naci profil resmi
M.Naci
Absürt komedi sevenlerin izlerken zevkten dört köşe olacağı harika bir film. Gerçekten eğlendiğim bir film oldu. İlk filme oranla bence de daha iyiydi. Konusu, karakterleri ve özellikle de alttan alttan çaktırmadan yapılan toplumsal eleştirileri olsun bence başarılıydı. Belden aşağı esprilerin biraz fazla olduğunu belirtmeliyim. Bunun dışında pek de sıkıntısı yoktu. Müziklerini de çok beğendiğimi ifade etmeliyim. Özellikle absürt bir aşk hikayesinin tam ortasında giren o müzik... Bence iyi vakit geçireceğiniz bir film. İzleyeceklere şimdiden iyi seyirler :)
1 yıldan fazla önce
Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
İlk filme nazaran daha derli toplu bir senaryosu var. Espriler daha da inceltilmiş. Komedi tavan. Will Ferrel en iyi performanslarıdan birini gerçekleştirmiş. Tekrar izleyebilirim yani.
2 yıldan fazla önce
Sefa profil resmi
Sefa
İlk filmden kat kat daha komikti. Tüm karakterler üzerine daha çok odaklanılmış ve harika bir komedi ortaya çıkmış. En çok güldüğüm yine Steve Carroll oldu. Yine ilk filmdeki gibi filmin sonlarında yıldızlar vardı. Eğlenmek isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.
neredeyse 3 yıl önce
jessepinkmn profil resmi
jessepinkmn
sonlarda kadro sağlam :)
3 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
İlk filmden daha fazla eğlendim bunu izlerken. Will Ferrell çok başarılı. Absürt komedi severler için izlemesi keyifli bir yapım.
4 yıldan fazla önce

Anchorman 2: The Legend Continues filmini beğenenler

Anchorman 2: The Legend Continues filmini içeren raflar

Anchorman 2: The Legend Continues filmi hakkında ilgi çekici içerikler