Andron: Siyah Labirent (Andròn: The Black Labyrinth) (2015)

Andron: Siyah Labirent (2015)
Andròn: The Black Labyrinth

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
İtalya
Süresi
100 dakika
mtufan bir grup insan hafızası kayıp şekilde değişken bir yapının içinde uyanır. hafızaları yavaş yavaş gelirken kim olduklarını hatırlamaya ve neden orada olduklarını çözmeye başlarlar.

Yorumlar

mtufan profil resmi
mtufan
spoiler sayılabilir--------> yıl uçmuş, düzen şirketlerin elinde, zenginin fazlasıyla zengin fakirinse köle olduğu bir dönem. fakire umut olmuş andron oyunundaki yarışmacılara para yatıran köleler, labirentten kim çıkarsa onun destekçileri özgürlüklerini satın almış sayılıyor, labirentte ölenlerin destekçileri ise yarışmacıyla birlikte ölüyor. adam(alec baldvin) karakteri destekçilerin büyük bölümünün ölmesinin dünyadaki yiyecek ve yer sıkıntısını çözeceğine inanıyor. bu yüzden oyuna müdehale edip labirentten çıkanların sayısını 1 e indirmek için çabalıyor. bu müdehaleyi farkeden bazı andron çalışanları da labirente hafızası silinmiş bir şekilde atılıyor.
olaylar merak uyandıramadan anlatılmaya başlıyor. aksiyon dozu yeterli. dövüş kareografileri idare eder. çoğunlukla oyun içindeki düzeni sağlamaya çalışan adamların dayak yediğini seyrediyoruz. her ne kadar vasat bir film olsa da izlerken sıkılmadım. sarfedilen efor ve çabalar boşa değil fakat daha iyi yapımlar var.
2 yıl önce

Andròn: The Black Labyrinth filmini beğenenler

Andròn: The Black Labyrinth filmini içeren raflar

Andròn: The Black Labyrinth filmi hakkında ilgi çekici içerikler