Seytani gördüm (Ang-ma-reul bo-at-da) (2010)

Seytani gördüm (2010)Ang-ma-reul bo-at-da

Puan 8.2 (6 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Korece
Ülke
Güney Kore
Süre
144 dakika
65
5
203
52
Rainbow profil resmi
Rainbow
Ne izledim ben böyle yaaaa...Böyle intikam mı alınır ...İçim parçalandı mı desem midem kalktı mı desem ...Pes vallahi... Canını seviyorsan bir Koreliyle daima iyi geçineceksin .
report_problem
9 ay önce
Sefa profil resmi
Sefa
Psikopat bir katil ve polis arasındaki intikam dolu muhteşem bir film. Koreliler bu tarz filmler için biçilmiş kaftan. Kesinlikle izlenmeli.
report_problem
1 yıldan fazla önce
Insomniac profil resmi
Insomniac
İnsanlik terazisinin sastigi bir film. İnsan bedeninde yasayan bir canavarin tek gayesinin, igrenc ruhunu tatmin etmek icin, tecavuz etmek ve oldurmek olmasi ve bir gun ona bunun hesabini soracak cetin ceviz biriyle karsilasmasini konu almis film. Rahatsiz ediciydi konu itibariyle de oldugu uzere. Kan ve cinsellik uzerine sahneler mevcut o yuzden hassas kisilere tavsiye etmiyorum. Bunun disinda ben ayni olaylarin surekli tekrarlanmasindan sıkıldım. Hep ayni seyi tekrar tekrar izledim. Finalde tatmin etmedi. Abartildigi kadar olmadigini dusunuyprum... Mantik hatalari da mevcut Bence baska filmlere goz atin izlenmese de olur ben begenmedim...
report_problem
1 yıldan fazla önce
VforKukuletta profil resmi
VforKukuletta
Rahatsız edici filmlerde zirveyi zorlar ay kaç kere ara vermek zorunda kaldım izlerken belli değil :/ midesi sağlam olanlara kesinlikle tavsiye...
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
Sekyazar profil resmi
Sekyazar
Bazen avcılar ormanda iki geyik iskeletine rastlarmış. Dövüşürken boynuzları birbirine geçer ayrılamazlar, açlıktan ölürlermiş. Hasmıyla uzun süre dövüşen adam ondan ayrılamaz olur. (Ramiz Dayı)
report_problem
neredeyse 3 yıl önce
ackgzibrahim profil resmi
ackgzibrahim
Gerçekten de kaliteli bir gerilim filmi. Uzak doğu sineması çok izlemeyen biri olarak gerçekten şaşırdım. Bu zamana kadar hiç duymamış olmamda hak ettiği değer verilmemiş olmasındandır. Sağ olsun Lioness sayesinde gördüm. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.
report_problem
3 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
İntikam dediğin böyle alınır :) Güzel filmdi...
report_problem
3 yıldan fazla önce
MaviHayalet profil resmi
MaviHayalet
harika bir filmdi düşünmeden izleyin
report_problem
4 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Yine Min-sik Choi ve yine harika bir intikam filmi. Bir Oldeuboi olmasa da mutlaka izlenmesini tavsiye ederim ama tabiki midesi sağlam olanlara. Bol bol kan ve iğrençlik var. Beklediğimden de iyisini buldum.
report_problem
5 yıl önce
MerihWest profil resmi
MerihWest
müthiş bir intikam filmi, tavsiye edilir
report_problem
6 yıl önce
eskon profil resmi
eskon
şeytanı gördüm. uzak doğu kan sinemasına ilgisi olanlar izleyebilir.
report_problem
6 yıl önce
Heimdall profil resmi
Heimdall
Bu filmi izledikten sonra izlediğim hiçbir filmi beğenmemeye başladım
report_problem
6 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Zevk için öldüren bir psikopatla bir gizli ajan arasındaki kedi-fare oyununu izleyen bir intikam filmi. Şeytani zekâsıyla dehşetengiz cinayetler işleyen, kurbanları arasında çocuklar bile bulunan seri katil Kyung-chul'u polis bir türlü yakalayamaz. Ancak, emekli bir polisin kızı öldürüldüğünde, kızın nişanlısı, gizli ajan Dae-hoon, katili kendi bulup cezalandırmaya karar verir. İntikamı kanlı olacaktır, bir canavara dönüşse bile.
report_problem
6 yıldan fazla önce