Seytani gördüm (Ang-ma-reul bo-at-da) (2010)

Seytani gördüm (2010)
Ang-ma-reul bo-at-da

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Güney Kore
Süresi
141 dakika
Rainbow Zevk için öldüren bir psikopatla bir gizli ajan arasındaki kedi-fare oyununu izleyen bir intikam filmi. Şeytani zekâsıyla dehşetengiz cinayetler işleyen, kurbanları arasında çocuklar bile bulunan seri katil Kyung-chul'u polis bir türlü yakalayamaz. Ancak, emekli bir polisin kızı öldürüldüğünde, kızın nişanlısı, gizli ajan Dae-hoon, katili kendi bulup cezalandırmaya karar verir. İntikamı kanlı olacaktır, bir canavara dönüşse bile.

Yorumlar

VforKukuletta profil resmi
VforKukuletta
Rahatsız edici filmlerde zirveyi zorlar ay kaç kere ara vermek zorunda kaldım izlerken belli değil :/ midesi sağlam olanlara kesinlikle tavsiye...
12 ay önce
Sekyazar profil resmi
Sekyazar
Bazen avcılar ormanda iki geyik iskeletine rastlarmış. Dövüşürken boynuzları birbirine geçer ayrılamazlar, açlıktan ölürlermiş. Hasmıyla uzun süre dövüşen adam ondan ayrılamaz olur. (Ramiz Dayı)
1 yıl önce
ackgzibrahim profil resmi
ackgzibrahim
Gerçekten de kaliteli bir gerilim filmi. Uzak doğu sineması çok izlemeyen biri olarak gerçekten şaşırdım. Bu zamana kadar hiç duymamış olmamda hak ettiği değer verilmemiş olmasındandır. Sağ olsun Lioness sayesinde gördüm. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.
1 yıldan fazla önce
Lioness profil resmi
Lioness
İntikam dediğin böyle alınır :) Güzel filmdi...
1 yıldan fazla önce
MaviHayalet profil resmi
MaviHayalet
harika bir filmdi düşünmeden izleyin
2 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Yine Min-sik Choi ve yine harika bir intikam filmi. Bir Oldeuboi olmasa da mutlaka izlenmesini tavsiye ederim ama tabiki midesi sağlam olanlara. Bol bol kan ve iğrençlik var. Beklediğimden de iyisini buldum.
3 yıl önce
MerihWest profil resmi
MerihWest
müthiş bir intikam filmi, tavsiye edilir
4 yıldan fazla önce
eskon profil resmi
eskon
şeytanı gördüm. uzak doğu kan sinemasına ilgisi olanlar izleyebilir.
4 yıldan fazla önce
Heimdall profil resmi
Heimdall
Bu filmi izledikten sonra izlediğim hiçbir filmi beğenmemeye başladım
4 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Zevk için öldüren bir psikopatla bir gizli ajan arasındaki kedi-fare oyununu izleyen bir intikam filmi. Şeytani zekâsıyla dehşetengiz cinayetler işleyen, kurbanları arasında çocuklar bile bulunan seri katil Kyung-chul'u polis bir türlü yakalayamaz. Ancak, emekli bir polisin kızı öldürüldüğünde, kızın nişanlısı, gizli ajan Dae-hoon, katili kendi bulup cezalandırmaya karar verir. İntikamı kanlı olacaktır, bir canavara dönüşse bile.
4 yıldan fazla önce

Ang-ma-reul bo-at-da filmini beğenenler

Ang-ma-reul bo-at-da filmi hakkında ilgi çekici içerikler