Melekler ve şeytanlar (Angels & Demons) (2009)

Melekler ve şeytanlar (2009)Angels & Demons

Puan 7.7 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
138 dakika
704
56
2864
313
Özet Fragman Beğenenler
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Merak uyandıran, Etkileyici müzikleriyle akıp giden bir film.Mantık hataları olsa dahi kaliteli.7.2
error_outline
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
İlk film gibi yine son ana kadar insanı bir gizem , merak içerisinde bırakıyor. Baştan sona kadar hiç sıkılmadan izledim. Final sahnesi ile sizleri şaşırtmayı başaran bir yapım.
error_outline
slymndgn profil fotoğrafı
slymndgn
Filme başladığınız andan beri bir merak oluyo insanda ve olayların arasında kayıp oluyorsunuz kitabını okumadım ama film beni etkiledi gerçekten güzel bir yapımdı özellikle ''İlluminati'' gibi meraklı olduğum bir konuya değinmesi mest etti..
error_outline
mels profil fotoğrafı
mels
Eğer kitabını çoook çoookk uzun bir zaman önce okuduysanız (ki benim 5 seneden fazla olmuş :D ) filmi gayet beğeniyorsunuz. Dan Brown'un hastası bir okur olarak diyorum ki kitabını okumadan filmi izlemeyin! Ve kitabı okuduktan hemen sonra da filmi izlemeyin :D Çünkü kitap o kadar iyi ki film ne kadar iyi olsa da kitabın ve hayal gücünüzün gölgesinde kalıyor. ;)
error_outline
Kevlar profil fotoğrafı
Kevlar
Kitabının çok gerisinde
error_outline
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Çok nadiren kitaptan uyarlama filmleri izlerim. "Yaratıcığı sınırladığından" Tom Hanks ve Dan Brown isimlerini görünce bir şans vermeden edemedim. Kitabı okuduktan sonra izleyecekseniz "Yapmayın" derim. Bekleneni vermiyo. Konu, senaryo, oyunculuk harika "Özellikle Tom Hanks" ama eksik işte bir şeyler ya da ben kitabı okurken çok büyük düşündüm.
error_outline
EDITOR profil fotoğrafı
EDITOR
FİLM İŞTE Gişesini hak eden bir yapıt değil. Fazla reklamatize edilmiş. Sıradan aksiyona girer.
error_outline
umutilker profil fotoğrafı
umutilker
Kitap elbette çok daha güzeldi lakin filme kötü demekte olmaz. Filmi daha cazip kılmak için küçük dokunuşlar her daim yapılır.
error_outline
UnknownUser00 profil fotoğrafı
UnknownUser00
kitabı uzun süredir okunmayı bekliyor bende. ancak kitaptan önce filmi izledim ve oldukça da beğendim. belki de uyarlama filmlerde kitabı daha çok sevmemizin sebebi filmlerin hiçbir zaman hayal gücümüzün yerini tutmamasıdır :)
error_outline
garipbirkisilik profil fotoğrafı
garipbirkisilik
Çok güzel olduğu söylenemez kitabı daha iyidi
error_outline
yabann profil fotoğrafı
yabann
roman daha iyiydi filmi yetersizdi .
error_outline
furkandr profil fotoğrafı
furkandr
filmde güzel ama kitabı çok daha güzeldi
error_outline
sirin profil fotoğrafı
sirin
Kitabı kadar iyi değil, kamera karşısına tam olarak kitaptaki sürükleyici yapıyı aktaramamışlar.
error_outline
EmirHan profil fotoğrafı
EmirHan
kitabi ne kadar mükemmel olsa da, filmi bir o kadar kotudur. Sözgelimi: Camerlengo'nun aslında papa'nın oğlu olduğu detayı filmde verilmemiştir.Romandaki en önemli karakterlerden biri olan ' koehler 'filmde yoktur ..Kohler rol edilmez mi? Hele haşhaşin tam bir hayal kırıklığı .. Romanda okurken size dehşet saçan o korkunç siyah figür olmuş sana yakışıklı .iyi aile çocuğu bir tip. Filmde Robert Langdon'ı da biraz fazla girişken, fazla emrivaki yapan biri gibi göstermişler. Romanda sanki biraz daha çekingen bir tipti. yine de langdon ve vetra filmde romanın görsel yansımasına en uyan ikili olmuş.Özetle: kitabını beğendim.Filmini değil. Filmini izlememekle değil,kitabını okumamış olmakla çok şey kaçırmış olabilirsiniz.
error_outline
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
gerçekten etkileyici ve güzel bir yapım
error_outline