Asabiyim (Anger Management) (2003)

Asabiyim (2003)Anger Management

Puan 6.8 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
106 dakika
183
8
799
145
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
'Şu günlerde biraz gülmeye ihtiyacım var' diyorsanız tercih edebilirsiniz. Harcadığınız zamana üzülmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Adam Sandler komedinin krallarından yaa :)
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Insomniac profil fotoğrafı
Insomniac
Adam Sandler'ın o boş boş bakışları zaten en komik bulduğum yönü, yine keyifli bir filmiydi benim için. Sakin ol, sakin ol dedikçe ben öfke nöbeti geçiriyorum burda.
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Bir çok izlediğim ve bol bol kahkaha attığım bir yapım. Yan karakterlerde bir o kadar eğlenceli. Eğlenmek ve hoş vakit geçirmek isteyenler izlesin.
error_outline
3 yıldan fazla önce
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Spoiler vermek gibi olmasın ama The Game filminin komedi versiyonu diyebilirim. Basit gözüküyor ama etkili bir komediydi. Jack Nicholson zaten performansıyla tek başına filmi almış götürmüş. İyi filmdi. Ayrıca Luis Guzman'ı görebileceğimiz en sempatik rolde görme şansı yakalıyoruz ;D
error_outline
6 yıldan fazla önce
Passenger profil fotoğrafı
Passenger
Adam sandler varsa izlenir :D
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
phoeniks profil fotoğrafı
phoeniks
çok güldüüm özellikle keşişler sahnesiyle son sahnelerde koptum süper eğlenceliydi adam sandler ve yaşına rağmen hala çok yakışıklı karizmatik tam bir beyefendi jack nicholson harika bir ikili olmuş:))çok eğlendim:))
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Bunu bir çok filmine söylüyorum ama Sandler'ın en sevdiğim filmlerindendir. Başından sonuna kadar çok güldüğüm ve sonunda da biraz duygusala bağladığım bir yapım. Başta Jack ve bu tarz filmlerde ustalaşmış Sandler var ama yan karakterler de bir o kadar güldürüyor. Daha tekrar tekrar izleyeceğime eminim :)
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
İzlediğim en tatlı komedilerden biri oldu.İçinde argo laflar, absürd cinsellik,kaba saba şakalar,kıllı adamlar olmadan da komik film yapılabilirin örneği bence. 2 dev oyuncu beklentimi fazlasıyla karşıladı,Sandler'in ses tonuna ve dişlerini sıkar gibi konuşmasına da bayılıyorum :) çok güldüm ve iyi hissettim. I feel pretty :)
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
pek gülmediğim ama sıkılmadan izlediğim bir yapım oldu konusu hoşuma gitti oyuncularda gerçekten iyiydi ama komedi diye izlediğimden olsa gerek pek beklediğimi bulamadım diyebilirim , boş zamanlarda izlenecek iyi filmlerden orta şekerli yani ;)
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
kaptankaptanim profil fotoğrafı
kaptankaptanim
Tv dublajı oldukça kalitelidir ve tvde izlediğimde çok gülmüştüm özellikle mahkeme sahnesinde. Filmi iyi yapan şey dublaj olmamalı, dublaja gülmek yerine hikayeye gülmek ister insan. Are you pretty diye bir şarkı vardı sonda hala aklımda belki West Side Story'nin şarkısıydı belki değil.

error_outline
8 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Benim en beğendiğim Adam Sandler filmlerinden birisiydi. Jack Nicholson'la oluşu da ayrı bir tat katıyor.
error_outline
9 yıldan fazla önce
KuledekiAdam profil fotoğrafı
KuledekiAdam
Yine Adam Sandler yine berbat bir yapım. Jack Nicholson'un karizmasına izledim filmi...
error_outline
9 yıldan fazla önce
AriGold profil fotoğrafı
AriGold
Pek komik değildi, daha iyisini beklerdim bu ikiliden.
error_outline
yaklaşık 10 yıl önce