Asabiyim (Anger Management) (2003)

Asabiyim (2003)
Anger Management

Puan Like 7.0 / 7 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
106 dakika
Ricky.McFloyd Dave Buznik sakin yaradılışlı, suya sabuna dokunmayan, peygamber gibi bir işadamı. Bir uçak yolculuğu esnasında meydana gelen bir olay, yaşamını altüst eder. Sinir sahibi bir insan izlenimi yaratan Buznik, öfkeyi konrol edebilmeye yönelik bir programa katılmak durumunda kalır. Fakat programı yürüten hocanın kendi öfkesine hakim olabilme yönünde bazı sıkıntıları vardır...

Yorumlar

Onrmrtsck profil resmi
Onrmrtsck
Spoiler vermek gibi olmasın ama The Game filminin komedi versiyonu diyebilirim. Basit gözüküyor ama etkili bir komediydi. Jack Nicholson zaten performansıyla tek başına filmi almış götürmüş. İyi filmdi. Ayrıca Luis Guzman'ı görebileceğimiz en sempatik rolde görme şansı yakalıyoruz ;D
1 yıldan fazla önce
Passenger profil resmi
Passenger
Adam sandler varsa izlenir :D
3 yıl önce
phoeniks profil resmi
phoeniks
çok güldüüm özellikle keşişler sahnesiyle son sahnelerde koptum süper eğlenceliydi adam sandler ve yaşına rağmen hala çok yakışıklı karizmatik tam bir beyefendi jack nicholson harika bir ikili olmuş:))çok eğlendim:))
3 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Bunu bir çok filmine söylüyorum ama Sandler'ın en sevdiğim filmlerindendir. Başından sonuna kadar çok güldüğüm ve sonunda da biraz duygusala bağladığım bir yapım. Başta Jack ve bu tarz filmlerde ustalaşmış Sandler var ama yan karakterler de bir o kadar güldürüyor. Daha tekrar tekrar izleyeceğime eminim :)
3 yıldan fazla önce
burcst profil resmi
burcst
İzlediğim en tatlı komedilerden biri oldu.İçinde argo laflar, absürd cinsellik,kaba saba şakalar,kıllı adamlar olmadan da komik film yapılabilirin örneği bence. 2 dev oyuncu beklentimi fazlasıyla karşıladı,Sandler'in ses tonuna ve dişlerini sıkar gibi konuşmasına da bayılıyorum :) çok güldüm ve iyi hissettim. I feel pretty :)
3 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
pek gülmediğim ama sıkılmadan izlediğim bir yapım oldu konusu hoşuma gitti oyuncularda gerçekten iyiydi ama komedi diye izlediğimden olsa gerek pek beklediğimi bulamadım diyebilirim , boş zamanlarda izlenecek iyi filmlerden orta şekerli yani ;)
3 yıldan fazla önce
kaptankaptanim profil resmi
kaptankaptanim
Tv dublajı oldukça kalitelidir ve tvde izlediğimde çok gülmüştüm özellikle mahkeme sahnesinde. Filmi iyi yapan şey dublaj olmamalı, dublaja gülmek yerine hikayeye gülmek ister insan. Are you pretty diye bir şarkı vardı sonda hala aklımda belki West Side Story'nin şarkısıydı belki değil.

neredeyse 4 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Benim en beğendiğim Adam Sandler filmlerinden birisiydi. Jack Nicholson'la oluşu da ayrı bir tat katıyor.
4 yıldan fazla önce
KuledekiAdam profil resmi
KuledekiAdam
Yine Adam Sandler yine berbat bir yapım. Jack Nicholson'un karizmasına izledim filmi...
4 yıldan fazla önce
AriGold profil resmi
AriGold
Pek komik değildi, daha iyisini beklerdim bu ikiliden.
5 yıldan fazla önce

Anger Management filmini beğenenler

Anger Management filmini içeren raflar

Anger Management filmi hakkında ilgi çekici içerikler