Ant-Man (2015)

Ant-Man (2015)

Puan 7.2 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
117 dakika
539
30
1551
158
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Öncelikle bu film önceki birçok Marvel filminden keyifli ve eğlenceliydi. Anlatılan alternatif hikayeyi de sevdim ama orijinal Ant-man hikayesini bu kadar değiştirmeye gerek var mıydı emin değilim. Animasyonlarda hep geri planda kalan Ant-Man'in filmini bu kadar eğlenceli yapmak takdir edilesi. Belki de orijinal hikaye bu kadar başarılı olmayabilirdi.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Karınca adam nedir diye başlayıp "Vay anasını" diye bitrdiğim çok güzel bir macera oldu :D Beğendim ^^ Önyargılar yıkılınca daha bi keyifli oluyo :p Paul Rudd harika bi seçim olmuş ayrıca.
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
alicancam profil fotoğrafı
alicancam
Marvel'ın en şirin kahramanı olmuş. Arkadaşları da çok tatlı. :)
error_outline
3 yıldan fazla önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Diğer marvel filmlerinin bir tık gerisinde kalmış gibiydi. Bir ulusal kahramandan çok görev adamı filmiydi. Ama fantastik film işte, izlettiriyor kendini...
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Bence bunu Marvel filmi diye etiketlemek büyük haksızlık olur. En büyük kozunu komedi yönünde kullanmış. Ki bunda da Paul Rudd'un büyük etkisi var. Bakalım seriyi nasıl devam ettirecekler
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
phoeniks profil fotoğrafı
phoeniks
Marvel ın adı varsa benim için yeterli zaten ama geç izlediğim için pişman oldum çok iyiydi, bu kahramanın ilk filmi dolayısıyla karaktere alışma durumları komikti eğlenceliydi, ilginçti:))
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
çok farklı ve müthiş bir film.. tek kelime ile bayıldım ve çok eğlenerek izledim.. gerek senaryo olsun gerek oyuncular olsun baştan aşağı tatlılık kokan film :) her şeyiyle çok şeker.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Diğer kahraman filmlerinden farklı olarak mizah yönü baskındı. Çok eğlenceli, güzel bir film olmuş. ^^
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Ben neden bu filmi bu kadar geç izledim anlamıyorum :D Muhteşem bir filmdi! Marvel olsun yeter! Mutlaka izlenmeli. Bu arada Titanic izlemeyenler sakın bu filmi de izlemesin :D Zira final spoilerının dibine vurdular :D Gerçekten muhteşemdi!
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Çok yüksek beklentilerle izlemedim ne beklenebilir ki sonuçta karınca adam :D Diğer marvel filmlerinin tadını alamadım öyle muhteşem bi kahramanlık yoktu ancak avengersa konu olarak bağlanmaya çalışılmış o kadar. Marvel mizahı yine iyiydi. Paul Rudd ve kankaları çok çok iyiydi. Son sahneleri kaçırmayın.
error_outline
6 yıldan fazla önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
kesinlikle izlenmeli,yazıların ortasında ve yazılar bittikten sonra (son 30 sn) çıkan 2 sahneyi de izleyin.
error_outline
6 yıldan fazla önce
sedd1 profil fotoğrafı
sedd1
Marvel a bayılıyorum ya. :))))
error_outline
6 yıldan fazla önce
SoulArt profil fotoğrafı
SoulArt
sanırım beklentim düşük olduğu için beğendim. eğlenceli bir film olmuş. görsel yönden her zamanki gibi başarılı. tabi diğer marvel filmlerindeki havayı bulmak zor. zaten adam karınca. ne kadar hava katabilirsin ki diyip eğlencesini arttırmışlar sanırım... güzel vakit geçirmek isteyenlere tavsiye ederim...
error_outline
6 yıldan fazla önce
wiserdumb profil fotoğrafı
wiserdumb
Benim gibi Eyvah Çocuklar Küçüldü ile büyüdüyseniz ve Marvel'i seviyorsanız bu filmi sevmemeniz imkansız. Ha bir de Paul Rudd faktörü var tabii :)
error_outline
6 yıldan fazla önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
öncelikle Marvel filmlerini sewenlerin kesinlikle çok begenecegi bir yapım bence , hem klasik kahraman filmi hemde aynı zamanda komik ,ilginç we eğlenceli, yani karıncalarla birlikte gecen sahneler oldukca iyiydi, oyunculuklar zaten iyiydi , her sey yerli yerinde cok sewerek begenerek izledigim we bence klasik Marvel filmlerinden sıyrılan bir yapım olmuş, solo filminin olması kesinlikle güzel :) büyük ihtimalle Kaptan Amerika filminde Yenilmezler filminde we 2. bir Ant-Man filminde tekrar karıncamızı görecez :) tawsiye ederim ;)
error_outline
6 yıldan fazla önce