Arlen Faber (The Answer Man) (2009) afişi

Arlen Faber (2009)
The Answer Man

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
95 dakika
burcst Anlamını yitirmiş bir çağın yanıtlarını bildiğini iddia eden münzevî yazarın hayatına anlam arayan kişiler girince, bazı gerçekler ortaya çıkar // Everyone wants to meet Arlen Faber (Jeff Daniels), the world famous author of the best-selling spiritual book Me and God, but crotchety, disgruntled Arlen simply wants to be left alone, and so far he's been successful at keeping his identity a secret. But all that changes when troubled bookstore owner Kris Lucas (Lou Taylor Pucci) discovers his home address and barters books for Arlen's words of wisdom, and a back injury leads the reclusive writer to date chiropractor and overprotective single mother Elizabeth (Lauren Graham). As Arlen's relationships with his newfound friends grow, he must come to terms with his past and the realization that he doesn't hold all the answers.

Yorumlar

UNALILK profil resmi
UNALILK
Arada böyle sakin filmler izlemek lazım...
2
2 yıldan fazla önce
burcst profil resmi
burcst
Sakin bi film,hareketli ve çok dolu bi olay örgüsü yok o yüzden herkesin sevebiliceğini sanmıyorum ama ben insan psikolojisine odaklanan filmleri sevdiğim için bu filmi de sevdim.Çıtırt masajı da çok güzeldi,insanın masaj yaptırası geliyor :)) ve son olarak herkesin bir gün tüm sorularının yanıtı olacak biriyle tanışmasını dilerim ;)
4
2 yıldan fazla önce
burrju profil resmi
burrju
Filmde beni en etkileyen ve hala unutamadıgım şey o yapılan masaj :D işte o andan sonra film gözüme ayrı bi güzel göründü. Ama bu kısma takılmazsak orta halli bir film bence, izlenebilir.
1
2 yıldan fazla önce

Arlen Faber filmini beğenenler

Arlen Faber filmini içeren raflar

Arlen Faber filmi hakkında ilgi çekici içerikler