Armageddon (1998)

Armageddon (1998)

Puan 8.4 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
151 dakika
154
11
729
85
almiyorumad profil fotoğrafı
almiyorumad
he ... he demek istiyor insan ama sonunda ağlayacaktım. HEİL AMERİKA
error_outline
10 ay önce
Eternity profil fotoğrafı
Eternity
Kötü bir film olmasına rağmen sebepsizce sevdiğim yapımlardan biridir. Belki içinde İstanbul da var diyedir. (Gerçi Amerika ile aynı saat diliminde gösterilmişti ama ona da tamam)
Bilim-kurgudan ziyade, komedi gözüyle izlemenin daha keyifli olacağı kanaatindeyim. Zira, astronotlar yerine uzaya gönderilen kuyu açma ekibi ile film baştan bir komedi unsuru olarak karşımıza çıkıyor.
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Bhrpst profil fotoğrafı
Bhrpst
what a great story, usa save the world people! bu klişe bir yana film iki buçuk saat boyunca temposunu hiç düşürmüyor. yer yer gülüp yer yer duygulanıp yer yer de aerosmith duyacağınız bir film.
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
feridun profil fotoğrafı
feridun
Nasa tarafından en saçma 10 bilimkurgu filmimden biri seçilmiş ama bunun sadece bir film olduğu kendi kurgusunu anlatmak istediğini varsayarsak nasaya katılmıyorum gayet hoş yerinde ve güzel bir bilimkurgu filmi teknik açıdan değilde sanatdal açıdan izlediğimizde tadından yenmez güzel bir film karakterlerin birbirleriyle uyumu ve aerosmithin o muhteşem soundtrack müziğiyle unutulmaz bir film görsel efektler bile gayet güzeldi
error_outline
neredeyse 8 yıl önce
Persistent profil fotoğrafı
Persistent
Birleşik Devletler Hükümeti, bizden
dünyayı kurtarmamızı istiyor.
İtirazı olan?
error_outline
9 yıldan fazla önce