Benden bu kadar (As Good as It Gets) (1997)

Benden bu kadar (1997)As Good as It Gets

Puan 7.8 / 10
Senin Puanın
Etiketler Komik, Romantik, Dram
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
139 dakika
403
9
1269
315
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Zamanın oscar kazanmış,Keyif ve Neşeli romantik komedi filmi.Verdell müthişti7.4
error_outline
1 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
90'ların havasını yansıtan harika bir yapım. Yalnızca dram değil aşk, komedi ve ders verende bir film. İçerisinde inanılmaz diyaloglar ve oyunculuklar barındıyor. Çok ama çok beğendim. Çok güzeldi. 7.5/10
error_outline
1 yıldan fazla önce
Berkantk profil fotoğrafı
Berkantk
Biraz ilginç bir yorum olacak ancak söylemesem olmaz. Film aslında sıcak ve keyifli bir film. Ancak inanılmaz yavan. Replikler, duygular, akış gerçekten de kötü. Hikayenin akışında kopukluklar var ve olaylar arası geçişler çok keskin. Sinemadan az çok anlayan, sinemaya gönül vermiş biriyseniz bu film gerçekten de kötü bir film. Ama normal bir izleyici iseniz keyif alarak izleyebilirsiniz..
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
emosss profil fotoğrafı
emosss
Harika bir filmdi. Bu filme ne kadar da geç kalmışım diye düşündüm açıkçası söz konusu Jack Nicholsan olunca... Diyaloglar muhteşem... Çoğu repliği kaydedesiniz geliyor. Çok beğendim. Kesinlikle izlenmeli...
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Okurlarını kendine hayran bırakmayı başarmış,ünlü bir yazarın nasıl olur da çevresinde onu seven kimse olmaz :) Eşi dosttu ,arkadaşı ,komşusu olmaz ...Ve nerden bilebilir ki hayatına girdiği kadının sihirli değnek gibi her şeye dokunup hayatını güzelleştireceğini ...Obsesif ,antisemitik ve egoist olan bu adamı keyifle,kahkahalarla seyredeceksiniz :)
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
çok seveni,beğeneni olmuş filmin ama ben pek sevmedim , izlerken içim kıyıldı sıkıntıdan , kaç izleme sakın filmlerindendi benim için . çok durağan ,sıkıcıydı . hiçbir duygu verilemiyor tüm film boyunca , ne iyi ne kötü ne aşk ne nefret sadece akıyor film ve bir şeyler olup duruyor , hele de aşk sahneleri o kadar samimiyetsiz ve duygusuz ki zar zor bitirdim filmi.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
potakal profil fotoğrafı
potakal
''dışarıda, evinin kaldırımlarında oturmak, hayal edebileceğim tüm yerlerden çok daha iyi hissetmemi sağlıyor''
error_outline
5 yıldan fazla önce
tugced profil fotoğrafı
tugced
Bi insana ukalalık ve patavatsızlık bu kadar yakışabilirdi :) ne güzel ne tatlı huzurlu bi filmdi bölye! ve gerçekten yüzümü güldürdü hem de sesli güldürdü :) iyi seyirler!!
error_outline
5 yıldan fazla önce
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
İzlediğim en iyi romantik komedi filmlerinden ve tabi ki adamım Jack NIcholson yine süper oyunculuk sergilemis
error_outline
6 yıldan fazla önce
slymndgn profil fotoğrafı
slymndgn
Jack Nicholson bir ustalık eseri izlerken hiç bitmesin istiyorsunuz replikleri tekrar başa sarasınız geliyor öyle muazzam bir film izlemeyen kaldıysa çok şey kaçırıyor benden söylemesi :)
Ve filmden bir replik ''Bana daha iyi bir adam olabilmeyi arzulatıyorsun..''

error_outline
6 yıldan fazla önce
M.Naci profil fotoğrafı
M.Naci
Taze çörek tadında ve en az onun kadar da sıcak bir film. İzlediğinizde neden böyle dediğimi anlayacaksınız. Kendisini üzerinde onlarca kilit bulunan bir kapının ardına saklamış, huysuz, aksi, NALEEET bir adamın aslında farkında olmadan, yavaş yavaş kilitleri açışını izliyoruz. Duyguların süslü cümleler yerine davranışlara döküldüğü ve hiç beklenmedik insanlarda hiç beklenmedik duyguların gizlendiği bir film. Hani derler ya "Dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak her şey." İşte her şeyin başladığı film.. Hatta bir tık öteye geçip, demek ki sevdiğimiz şeyin mutlaka insan olması da gerekmiyormuş dedirten bir film. Oyunculuğa bakarsak filmin her karesinden Jack Nicholson kalitesi akıyordu. Öyle yüz hatlarına ve öyle mimiklere sahip bir adam ki romantik komedi filmine de korku gerilim filmine de tam anlamıyla uyum sağlayabiliyor. Oyunculuk demişken köpeği de unutmayalım. Çok sevimli, çok tipsiz, çok bıdık ve çok akıllıydı. Ufaklık sayesinde bazı sahnelerde çok eğlendim. Uzun lafın kısası izleyin arkadaşlar. Tavsiye ediyorum :)
error_outline
6 yıldan fazla önce
phoeniks profil fotoğrafı
phoeniks
Jack Nicholson kesinlike çok başarılı, karakteri oya gibi işlemiş sanki, Helen Huntda başarılı, ve de çok yakışmışlar, harika bir filmdi, müzikleri çok hoştu:) köpek nasıl şekerdi:) ama Melvin'de ne cevherler varmış da haberimizi yokmuş, iltifatlarına bayıldım, Simon'un iltifatı favorim ama "Mağara adamlarının duvarları yontma nedenisin" vay be dedim:)) harika bir film, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine izledim, mutlaka izleyin:)) bu kadar geç izlediğime pişman oldum...
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
İlginç bir filmdi. Melvin karakteri çok kafamı kurcaladı. Gıcık mı, sempatik mi, iyiliksever mi, bencil mi kesinlikle karar veremedim. Eğer amaç buysa gerçekten başarılı olmuş. Jack Nicholson zaten bu rol için biçilmiş kaftan Zaten kendisi de Melvin'in oynadığı en sevimli karakter olduğunu söylemiş. Gerçi ilk etapta John Travolta düşünülmüş bu rol için ama iyi ki olmamış Genel itibariyle çok sevdim filmi. Sıkıcı da gelmedi hiç. Tavsiye ederim.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
kaptankaptanim profil fotoğrafı
kaptankaptanim
Öyle bir sevmişim ki böyle sevmek görülmemiştir.
error_outline
7 yıldan fazla önce
ahmetsoydan profil fotoğrafı
ahmetsoydan
içinde harika replikler barındıran konuların ince ince işlendiği izlerken büyük bir keyif uyandıran muazzam eser.

Jack Nicholson her zamanki gibi olağanüstü şu an bu kelimeye baktım ve Jack Nicholson'dan bahsederken yeterli bir anlamı olmadığını farkettim,Helen Hunt'ta mükemmel eşlik etmiş.Oscarı dibine kadar haketmişler.
error_outline
7 yıldan fazla önce