Ask Nerede? (2015) afişi

Ask Nerede? (2015)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Çerezlik, Romantik, Komik
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Turkeywood Filmin ilk başrolü olan Ayça Erturan, doğru aşkı arayan ve evlenerek mutlu olmak isteyen kız rolünde yer alıyor.. Ancak kafasındaki erkek ile bir türlü karşılaşamayınca ister istemez bedenini bir üzüntü kaplar. Genç kız artık kendi istediği, sevdiği, aşık olduğu erkek ile karşılaşmak ve onun ile birlikte ölene kadar yaşamak ister. Filmin diğer bir başrolü olan Faik Ergin, bir taksi şoförü rolünü üstlenmektedir. Yakışıklı mı yakışıklı bir taksi şöforü ile genç bekar kızın yolları bir şekilde karşılaşır ortaya bir anda anlamsız bir aşk doğar. Bu iki gencin aşkını konu edinen Aşk Nerede filmi, beyaz perdeye romantik komedi olarak aktarılıyor.

Yorumlar

BerfinBeyaz profil resmi
BerfinBeyaz
Yemek yerken altyazı okumaya kasmiyim türkçe zaman geçirecek birşeyler izleyim dedim, keşke demeseymişim .Diyaloglar kötü oyunculuklar çok yüksekten ve yapmacık. Amerika'da eğitim görmüş iş güç sahibi ama nedense inanılmaz özgüvensiz bu kadının gerçekten neden olduğunu anlamadığım koca bulma telaşı beni acayip sinirlendirdi. Bu da bundan önce izlediğim 'hadi inşallah' adlı filmde de kadınların üstüne yapıştırılan bu evlilik merakı esprisinden de artık gerçekten bıktım. Bir sürü inanılmaz kaliteli yerli yapım filmin böyle şişirme filmler yüzünden medyada belki de sinemalarda yer almaması cidden artık ayıp. Bu film üzerinden bu ve benzeri bütün filmlere öfkemi kusayım gideyim.
0
1 yıl önce
yakup11 profil resmi
yakup11
Giriş iyi değildi ama sonuç idare eder .
0
neredeyse 2 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Ayça çok tatlı,komik ve yetenekli bir kız,bu role de çok yakışmış :) beklentisiz izledim ama çok tatlı bir film çıktı.Türk sinemasının böyle ajitasyonsuz,aydınlık filmlere ihtiyacı var bence.Yüzü eskimemiş oyuncuları görmekse ayrı güzel.Güzel ve güldüren tespitleri olan hoş bir romantik komedi olmuş.Sanılanın aksine; aslında sizi yormayan,üzmeyen,soru işaretleriyle bırakmayan,egosuyla hırpalamayan; sadece mutlu hissettiren kişinin adı aşktır ;)
4
neredeyse 2 yıl önce
ppiinnarr profil resmi
ppiinnarr
mükemmel kesinlikle izlenilesi
0
neredeyse 2 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Fazla beklentiye girmemiştim başlarken ama çok eğlendim. Güzel bir romantik komedi olmuş. :D
2
neredeyse 2 yıl önce
Aybukirem profil resmi
Aybukirem
Aşkın engel tanımadığını kanıtlamaya çalışan güzel bir film. İzlemeye değer :)
0
2 yıl önce

Ask Nerede? filmini beğenenler

Ask Nerede? filmini içeren raflar

Ask Nerede? filmi hakkında ilgi çekici içerikler