Ask Olsun (2015)

Ask Olsun (2015)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Ülke
Türkiye
Süresi
95 dakika
Sezgii Ozan (İlker Aksum) kadınlara aşk konusunda tavsiyeler vermekte, aşk doktorluğu yapmaktadır. Son müşterisi Ceyda (Selen Seyven), yeni ayrıldığı sevgilisi Caner (Kenan Ece) ile yeniden barışmak istemektedir, bu nedenle Ozan’dan yardım ister. Ancak Caner bu esnada Ceyda’yı unutabilmek için yeni bir ilişkiye başlamıştır. Pınar (Sedef Avcı) ile karşılaşan Ozan, hiç ummadığı bir şekilde Pınar’a aşık olur. Bir yandan da eski sevgilileri bir araya getirmek için bir oyun tasarlar. Ne yazık ki Pınar durumu fark eder ve oyunu bozar. Ozan’ın umduğu ilişki başlamadan biter. İyice arapsaçına dönen bu ilişki yumağında kahramanlarımız mutluluğu yakalayabilecek midir?

Yorumlar

.SimS. profil resmi
.SimS.
öncelikle klasik türk filmi olmaması en başta beğenmek için bir sebep zaten :) hollywood yapımı olsa bu film çok güzel romantik-komedi yapmışlar diye aylarca susmazlardı ama türk filmi ya kimse yüzüne bakmıyor , kahkahalar attırmasada film boyunca yüzünüzde bir tebessümle izliyorsunuz , sıkılmıyorsunuz .. farklı konusu ve tatlı oyuncularıyla çok şeker bir film güzeldi :)
3 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Güzel,eğlenceli ve komikti.Konusu romantik komedinin kendisi olan bir romantik komedi, hafif American style ama hoştu,izlenir,gülümsetir..
3 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Biraz Avrupavari olmuş. Beğendim ben, çok tatlışlar ya :D Konu farklılığı iyidir, ilişkilere bakışları da güzel :D
3 yıldan fazla önce

Ask Olsun filmini beğenenler

Ask Olsun filmi hakkında ilgi çekici içerikler