Sonsuzluğun Kapısında (At Eternity's Gate) (2018)

Sonsuzluğun Kapısında (2018)At Eternity's Gate

Puan 8.2 / 10
Senin Puanın
Etiketler Biyografi, Dram, Sanat Eseri
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İrlanda
Süre
111 dakika
48
0
96
67
pskdnsmnsa profil fotoğrafı
pskdnsmnsa
Daha fazla Van Gogh biyografisi film çekilsin hepsini izleyeyim:)
error_outline
2 yıldan fazla önce
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
''Düz bir manzaraya baktığımda sonsuzluktan başka bir şey görmüyorum. Bunu gören yalnızca ben miyim? Varoluş nedensiz olamaz.''
error_outline
3 yıldan fazla önce
Biryudumviski profil fotoğrafı
Biryudumviski
Vincent bu dünya seni hiç haketmedi... ama doğmamış hayranlarından biri olarak yaptığın resimler için minnettarım. Tanrı bence seni hep sevdi. Teşekkürler...
error_outline
3 yıldan fazla önce
Melkor profil fotoğrafı
Melkor
Her şeyden önce Dafoe'nun performansı filmin en güçlü yerlerinden biri. Zamanında Johannsson'da bulduğum dinginliği Tatiana Lisovskaya sayesinde bu filmde de buldum, çok iyi iş çıkarmış. Diyaloglar, özellikle rahiple olan sahnede iyice kendini belli ediyor, gayet başarılı. Tek sıkıntım görüntü yönetmenliğiyle, maalesef. Sürekli hareket eden, titreyen ve sallanan bir kamera tercihi ne kadar isabetli çok karar veremiyorum çünkü sinema anında müzik ne kadar rahatlattıysa kamera hareketleri de o kadar yordu. Elbette bunun Gogh'un sıkıntılı zamanlarını aktardıklarından yaptıklarını anlamak zor değil ama ister istemez yine de diyorum.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
pinkusfloydus profil fotoğrafı
pinkusfloydus
Sinematografisitle beni büyüledi. Uzun zamandıe van gogh hakkında düşündüklerimi filmin içinde buldum. Ruhunun naifliğini çok güzel aktarmış yönetmen. Kesinlikle izlenmesi gereken bir şahaserdir benim nazarımda.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Loving Vincent (2017) filminden sonra beğendim bir yapım oldu. Az çok hikâyeyi bilsekte onun gözünden o renkliliği izlemek, o huzura, hüzne ve dinginliğe dalmak güzeldi. Williem Dafoe performansı da iyidi. İzleyin.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
EsraG. profil fotoğrafı
EsraG.
Vincent'ın gözünden hikayesini izlemek güzel olduğu kadar üzücüydü de benim için, Willem Dafoe role hakkını vermiş. Kartpostal tadındaki uzun sahneler, iyi oyunculuklar, dingin müzik ve çok sevdiğim sarının tonları ile birlikte sevdiğim bir film oldu diyebilirim.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce