Kefaret (Atonement) (2007)

Kefaret (2007)Atonement

Puan 7.9 (20 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Dram, Romantik, Gerçekçi
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
123 dakika
348
5
1101
333
Philosophy profil resmi
Philosophy
Sıradan bir film değil. Etkileyiciliyle yüzünüze bir iki tokat atmayıda ihmal etmiyor. Bana Emily Dickinson'un sözünü hatırlattı. "Hiçbir şey söylememek bazen çok şey söylemektir." Belkide böyle olmalıydı ya da doğru olmalıydı.
report_problem
3 yıldan fazla önce
slymndgn profil resmi
slymndgn
Filmin gerçekçiliği üzerine ne desek eksik kalır..Benzersiz bir senaryo yakalanmış filmin kurgu tekniği güzel seçilmiş uygulamada gayet başarılı olmuş..Duygusal olarak özellikle ikinci yarısında çok etkilendim..Bazen bir söz bile insanın tüm hayatını etkilebiliyor..
report_problem
4 yıldan fazla önce
Winchester00 profil resmi
Winchester00
Hem beklediğim hemde izlediğimde kurgusu sebebiyle şaşırdığım bir sondu. Ama cidden çok ağır geçen bir film. Başlarda merak içinde izliyorsunuz ama ortalara doğru baya sıkıyor. Eğer başarıp sonuna kadar izlerseniz ne mutlu size. Filmin vermek istediği mesaj bana göre ağırdı. Ne olursa doğruyu söylemenin büyük ağırlı... ve yalanın pişmanlığı asla geri almayacak olmanız cidden acı bir şey. Geriye izleyecek başka aşk filmi kalmadıysa (benimki gbi) ancak o zman tahamül edilebilir diye düşünüyorum.
report_problem
4 yıldan fazla önce
blake profil resmi
blake
İlk yarısında sıkıldığımı itiraf etmeliyim ancak izlediğim savaş filmleri arasında en çarpıcı olanlardan biriydi. Savaşın kişiden çaldığı hayatı, hayalleri, beklentileri birinci ağızdan aktaran bir film. Gerçekten başarılı bir yapım olmuş.
report_problem
5 yıl önce
atillalkan profil resmi
atillalkan
Çarpıcı bir film.Çok çok fazla vicdan azabı.
report_problem
5 yıldan fazla önce
zeyyn profil resmi
zeyyn
Başlarda biraz sıkıldım ama sonunda öyle bi ağlattı ki ... Etkisinden kurtulması zor
report_problem
6 yıl önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Suratıma bir tokat atılmış gibi hissettim. Senaryo beklentilerin çok üstünde. Sıradan olmayan bir aşk, sıradan olmayan bir romantizm. Ve baştan sona pişmanlık var. İzlenmeli.
report_problem
6 yıl önce
eskon profil resmi
eskon
bildik bir janr.. fakat başarılı bir şekilde filmleştirilmiş. ucuz romantizmlerden bıkmış aşk filmi severler için bulunmaz nimet
report_problem
6 yıldan fazla önce
Neclaa profil resmi
Neclaa
Bir hatanın insanın hayatını nasıl değiştirebileceğini gösteren harika bir film. Tekrar izlenir..
report_problem
6 yıldan fazla önce