Av mevsimi (Hunting Season) (2010)

Av mevsimi (2010)Hunting Season

Puan 8.3 / 10
Senin Puanın
Etiketler Gizem, Aksiyon, Gerilim
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
140 dakika
532
28
2201
96
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Bütün sert kişiler bu filme toplanmış.Damga vuransa avcı ve idris.8.0
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
Trillmatic profil fotoğrafı
Trillmatic
Başıma bir iş gelmeyecekse senaryoyu çok da iyi bulmadım. Birkaç da eğreti sahne vardı açıkçası. Yine de filmin oyunculuklarını, konusunu ve o kasvetli halini sevdiğim için son sahneye kadar keyifle izledim. Kantara koyunca iyi film.
error_outline
4 yıldan fazla önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Dev kadrolu, muhteşem senaryolu, harika oyunculuklarla ve atmosfer ile süslenmiş yerli yapımlar arasında çok üst seviyelerde olan muhteşem bir film. İzlerken merak ettiren, yorumlatan kaliteli bir polisiye filmi. Bu kadar beklettiğim için kendime kızıyorum. Mutlaka izlenmeli.
error_outline
5 yıldan fazla önce
VforKukuletta profil fotoğrafı
VforKukuletta
Dünya polisiye-gerilim sinemasıyla karşılaştırıldığında senaryo açısından geri kalabilir belki ama onlar Şener Şen'le Cem Yılmaz'la ve filmdeki daha birçok ustayla aynı dili paylaşmanın gururunu ne bilsin. Dram yönü çok kuvvetle olmakla birlikte bütün oyuncular cuk diye oturmuştu keşke şunun yerine şu oynasaydı diyebileceğim tek kişi bile yok bu ayrıca başarıdır bence
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
TheBride profil fotoğrafı
TheBride
Bence Türk sinemasında çekilmiş, usta oyuncuları bir araya getirmiş en başarılı gizem ve gerilim filmlerinden bir tanesi. Fim 2010 yılında çekilmiş ve günümüze kadar 7 yıllık süreçte bu kadar başarılı filmlerin çekilmemiş olması ise üzücü.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
.Morpheus profil fotoğrafı
.Morpheus
Türkiye Cumhuriyeti topraklarından çıkan en iyi filmlerdendir. Müthiş bir kurguya ve oyuncu performansına sahiptir. Oyuncular resmen rolleri için biçilmiş kaftan. Uluslararası platformlarda daha çok başarı istedik ama olmadı. Genede olsun çok başarılı bir film
error_outline
yaklaşık 8 yıl önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Sanırım ülkede en son izleyenlerden biri de ben oluyorum :D Güzel bir filmdi. Dev oyuncu kadrosuna asla lafım olamaz! :) Konusu ile finali ile kısaca her şeyi ile çok güzeldi. Sürükleyiciydi. Merak uyandırdı. Tahmin ettirdi. Evet Türkler de yapıyor işte arada böyle muazzam filmler :) Hayırlı seyirler izlemeyenlere. :D
error_outline
8 yıldan fazla önce
digigirl profil fotoğrafı
digigirl
Unutulmaz bir filmdir!
error_outline
8 yıldan fazla önce
oguzhank8 profil fotoğrafı
oguzhank8
Cem Yılmaz gitsin komedi yapsın insanlar bir yıl boyunca Cem Yılmaz komedi filmi yapsında gülelim mutlu olalım denejenere olalım diye bekliyorlar adam gidiyo dram filminde oynuyo bide Şener Şenle oynuyo gelmiş geçmiş en iyi Türk komedi oyuncularından biriyle hayatta izlemem hayattada izlemicem. Demiştim arkadaşıma , oda bana izledikten sonra Cem Yılmaz bidaha dramdan başka bir şey yapmasın diceksin dedi. Bi vakit yabancı bir polisiye film izleyecekken aklıma geldi Av Mevsimi açtım bütün önyargılarımla birlikte girdim o nasıl el bildiğin plastik vsvs.... sonraki 139 dakika nasıl geçti hatırlamıyorum o kadar akıcı o kadar harika o kadar mükemmel olmuşki hele Cem Yılmaz'ın müthiş oyunculuğunun ve Şener Şen'in tecrübesinin yanına Çapkından beri takip ettiğim Okan Yalabık katılınca bitti benim için derken benim için tek KRAL olan Çetin Tekindoru , kaybedenler kulübünden hayran olduğumuz Rıza Kocaoğlunu görünce heyecanımı yorum yazarken bile hissediyorum ve ne kadar anlamsız olursa olsun heyecanımı anlamanız baabında yorumu düzenlemeden direk göndere basıyorum. İzlediğim en başarılı Türk filmi ve 1 . sıramı uzun süre sonra değiştirdim.
error_outline
neredeyse 9 yıl önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Genelde fazla komedi ya da fazla dram yaptığımız için bu yapımlara alışık değiliz. Alışılmışın ötesinde kasvetli bir havası var bu bile güzellik katmış. Ve Cem yılmaz....
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce
alicancam profil fotoğrafı
alicancam
Türk yapımı böyle filmler yapıyorsak güzel derim. Oyuncu kadrosu süper. Sahneler süper. Çekimler harika. Konu da çok güzel.
error_outline
yaklaşık 9 yıl önce
eminuk profil fotoğrafı
eminuk
Bazı filmler vardır ki beğenmezsin ama "dislike" vermeye de gönlün razı olmaz , bu da o filmlerden biri. Çetin Tekindor her zamanki profesyonelliğiyle ancak Şener Şen'e rolünü yakıştıramadım. Şener Şen'in ustalığından sual olunmaz ama rol oturmamış, emanet gibi durmuş.
error_outline
9 yıldan fazla önce
ridvangegen profil fotoğrafı
ridvangegen
Cem Yılmaz'ın gerçek bir oyuncu olduğunu gösterdiği film Av Mevsimi'dir.
error_outline
9 yıldan fazla önce
ABGOKSER profil fotoğrafı
ABGOKSER
Kolay kolay unutulmıyacak bir yapıt.Vurucu sahneleri çok başarılı.
error_outline
9 yıldan fazla önce
eskon profil fotoğrafı
eskon
haftasonu aile üyeleriyle izlenebilecek standart bir polisiye
error_outline
9 yıldan fazla önce