Yenilmezler: Sonsuzluk Savasi - Bölüm 1 (Avengers: Infinity War) (2018)

Yenilmezler: Sonsuzluk Savasi - Bölüm 1 (2018)Avengers: Infinity War

Puan 8.5 / 10
Senin Puanın
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
149 dakika
291
10
689
56
BlaCkMyTh profil fotoğrafı
BlaCkMyTh
error_outline
11 ay önce
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Görsel bir şölen.Full aksiyon
error_outline
yaklaşık 1 yıl önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Avengers'tan daha çok Galaxy koruyucularının olduğu film olmuş. Çok fazla kahraman var ve hepsine yer verelim derken konu çok dağılıyor. Uzun olmasının sebebi bu olabilir. Ama merak ederek izliyorsun. Bi de yani resmen ellerine fırsat geçmişken Star-Lord'un salaklığına alamadılar ya la zırhı... Sinematik evrende hiç spoiler yemeden gidiyorum hala umudum Thor'da !
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Aksiyonu bol bir savaş filmi olmuş. 150 dakika nefes almadan izleniyor. Seriden bağımsız olarak özellikle solo filmleri izlemediyseniz film size çok karışık gelebilir ama izleyenler için oldukça doyurucuydu bence. Son filmde olaylar nasıl gelişecek ufak bir fikrim var ama, bu filmin finaliyle Ant Man'in 2. filminin finali tam olarak aynı zamana denk geliyor. Önce onu izlediğim için finalde afallamıştım biraz ama burada anlam kazandı. Marvel sanırım adına yakışacak bir final yapacak Avengers için ama Starlord bu filmde yaptığı ergenlik yüzünden en sevmediğim kahraman oldu. Orada bak daha çocuk diyebileceğimiz Spider Man ne yapıyor sen napıyorsun? Çoğumuzun bildiği meşhur "Büyük güç büyük sorumluluk getirir." sözünü taşıyamıyorsan benim için Thanos bile daha kıymetli olur senden. Olaya duygusal yaklaşıyor olabilirim ama aşırı öfkeliyim bu konuda. Kendini tutsaydı Endgame olmaz mıydı? Ufak bir senaryo değişikliğiyle yine olurdu tabi ama o zaman da bu olaya hiç girmeyeceklerdi. Neyse çok uzatmadan filmi beğendim ve finali, her ne kadar finalini bilsem de, sabırsızlıkla bekliyorum.
error_outline
2 yıldan fazla önce
pinkbutterfly profil fotoğrafı
pinkbutterfly
bir seri nasıl mahvedilir canlı örneğidir.. 1. ve 2. filmleri efsaneydi.. sonsuzluk savaşı filmi ise tam bir rezalet.. hiç beğenmedim.. çok fazla kahraman var ve bu kahramanların hikayeleri uzun uzun anlatılmış, aşırı derecede sıkıcı bir film..
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
alicancam profil fotoğrafı
alicancam
bence artık marvel sıkıyor.
error_outline
3 yıldan fazla önce
muratdnmz profil fotoğrafı
muratdnmz
2019 u bekliyoruz gözümüz yaşlı ! Çözülsün şu olaylar nedir bu toz dumanlar :/
error_outline
3 yıldan fazla önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Çok çok beğendim. Bölüm 2 ne zaman gelecek sabırsızlıkla bekliyorum. Bu filmi izledikten sonra Marvel serilerini baştan izleyesim geldi. Aksiyonu, dostluk mesajları ve birliği harikaydı. Ben çok sevdim.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Seyma. profil fotoğrafı
Seyma.
Marvel filmlerinde artık gözüme sürekli batacak olan şey, Ragnarok'ta bi anda değişime uğramış Thor'un karakteri ve bunu burda da garipsedim. Daha ciddi bir kahramandın sen, kendine gel. Sanki iki tane Starlord vardı filmde
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
olcaywtsn profil fotoğrafı
olcaywtsn
marvel yapıyor bu işi be kardeşim
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Neler oluyor lan diye bitirdim filmi. Genel havasından ve temposundan oldukça memnun kaldım diyebilirdim. Ama yine de böyle dizi tarzında to be continued filmleri çok sevdiğimi söyleyemeyeceğim. Bakalım ikinci part nasıl olacak ve nasıl bağlayacaklar bu da çok önemli. Yine de tek film olarak ele alırsak oldukça beğendim filmi. Savaş sahnelerinin bolluğu da tatmin ediciydi.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Uzun zamandır planlanan filmin ilk partı için yeterliydi. Ve daha büyük olayları ikinci parta bırakmışlar ve buda bir hayli merak uyandırıcı. Bir çok kahramanın gözler önünde olması çok güzeldi. Aksiyonu , komedisi ve duygusallığı yine dozundaydı. Efektler ise muhteşemdi. Thor'un gücünü ve Thanos'un gücünü görmek güzeldi. Marvel takipçileri için muhteşem bir film olmuş. Dört gözle ikinci filmi bekliyorum.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
nazarboncugu profil fotoğrafı
nazarboncugu
eksi gördüğüm yerler olsa da film gayet iyiydi, ilk bölüm olduğunu bilmeden izleyince şoktan şoka girdim ama burada bırakmayacakları da çok açıktı. galaksinin koruyucuları ile birleşmelerine bayıldım, zaten onlara ayrı bayılıyorum (aşık surat) :) canım Marvel, ikinci filmi de bekliyoruz artık:)
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
ne kadar da abartılmış!
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Marvel filmlerinin hastası olarak genel anlamda tabiki de filmi çok beğendim özellikle görsellik tawan yapmıştı ama yine de bir şeyler eksikti böyle ustlere çıkarıyor ama o bitirici wurusu bir türlü yapamıyor film , gereksiz espriler ise gerçekten fazlaydı tüm işin ciddiyetini ws bozuyordu . Kahraman çokluğu bence gayet güzeldi hepsi bir arada çok daha tatmin edici oluyor . İkinci film sürprizi ise bomba asıl 2 . Filmi beklemek lazım diye düşünüyorum. We ısrarla sinemada izlenmesini tawsiye ederim görsellik şahane çünkü.
error_outline
4 yıldan fazla önce