Anestezi (Awake) (2007)

Anestezi (2007)Awake

Puan 7.6 (11 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler Şaşırtan, Gizem, Gerilim
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
84 dakika
342
10
1489
167
tugberto profil resmi
tugberto
Güzel twistler var, izleyin derim 👍
report_problem
11 ay önce
Ecemkayaa profil resmi
Ecemkayaa
report_problem
11 ay önce
Couldhard profil resmi
Couldhard
report_problem
1 yıl önce
muratdnmz profil resmi
muratdnmz
bence filmin ismi yanlış konu olarak da tıbben yapılanlar hatalı tıbbi açıdan izlememek gerek konu güzel iyi bağdaştırılmış birde izlemeden önce bir yorum okudum bizim eyşan falan jessica alba karşısında melek kalmış diye arkadaşın yorum isabetli çok hoşuma gitmişti iyi seyirler.
report_problem
2 yıldan fazla önce
BirKusOlsam profil resmi
BirKusOlsam
Ortalama bir gerilim filmi olduğunu düşünmekle birlikte sürükleyici bir yapım olduğunu söyleyebilirim. Süresi de kısa olduğu için kısıtlı zamanınız varsa bu filmle değerlendirebilirsiniz. Filmin konusu ilgi çekici ama tek bir konuya odaklanmıyor ki bu benim hoşuma giden bir şey oldu. 7/10
report_problem
3 yıldan fazla önce
mtufan profil resmi
mtufan
spoiler sayılabilir------> "gerçek olaydan esinlenilmiş" ten kasıt sadece bu hastalık. gerisi kurgu bana kalırsa. dr jack harper ve ekibinin bunu neden yaptıkları bir kaç replikten fazlasını hak ediyordu. bence yetersiz olan kısım buydu ve önemliydi. anestezi sırasındaki hayal sahneleri iyi ki eklenmiş, yoksa sıkılırdım. ameliyat bölümü görselleri de yetersizdi. evlenme kararı ve hemen sonrasında ameliyat masasına yatması saçma geldi. ayrıca zengin bir aile, annesi "oğlumu makineden çıkarmayın" size 10 tane makine alayım diyebilir böylece clay makine de yaşamaya devam ederken bir kalp bulunabilirdi. hemen sökülmek istenmesi garip geldi. son sahne. sanırım annesiyle clay ın konuşması yürekleri burkmuştur. hatırlayalım, annesi olayı çözüyor ve oğlunu kurtarmak için intihar edip kalbini oğluna veriyor. bunu neden daha önce düşünmedi acaba diye düşündürdü beni. hayal sahnesinde clay ile konuşması gerekli bir sekanstı. clay masadan kalkamazsa bütün mal varlığına servet avcısı sam oturacak ve anne oğlunun katili olduğunu bildiği biriyle yan yana çalışmak zorunda kalacaktı. aslında mal varlığını korumanın tek yolu oğlunu canlı tutması. sadece oğlu için yaptığını izleyiciye kanıtlamak için o sekans gerekliydi. böyleyken bile bence bir soru işareti aslında.
gerilimi yetersiz çünkü film endişe hissi yaratamadan olaya giriyor. ameliyat öncesine fazlasıyla zaman ayrılmış olsa da clay ile sam ın nasıl tanıştığını göstermemiş. böylesine büyük bir planı anlatan yapım burayı eksik bırakmamalıydı. teması ne kadar ilginç olsa da izlerken sıkmaması bence bir mucize. hayden beğendiğim bir oyuncu ama filmde anneyi canlandıran lilith beresford en iyi performanstı.
report_problem
neredeyse 4 yıl önce
serein profil resmi
serein
Biz de Ezel dizisindeki Eyşan'a laf ederdik. Filmdeki kızın yanında Eyşan melekmiş^^
Ameliyat kısmı daha derin konulu ve daha uzun olsaymış daha güzel olurmuş sanki.
report_problem
4 yıldan fazla önce
yahsiii07 profil resmi
yahsiii07
Ana gibi "yar" olmaz sözünün ne kadar doğru olduğunu hatırlatan bir film. Muazzam.
report_problem
neredeyse 5 yıl önce
mels profil resmi
mels
Uzun zaman önce izlediğim ve beni etkileyen bir filmdi. Hayretle, kızgınlıkla, şaşkınlıkla bitirdim filmi. Mutlaka mutlaka mutlaka izlenmesi gereken film. Benim en en iyilerimin arasındadır kendileri. :D Ayrıca Anakin Skywalker da başrolde daha ne olsun. :D
report_problem
5 yıl önce
muratalkas profil resmi
muratalkas
Sağlık Sektörünü sallayan film :)) düşünmeden izleyin...
report_problem
5 yıl önce
Lioness profil resmi
Lioness
Harika bir film.. Kesinlikle seyretmeye değer...
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
kubra.tegilmez profil resmi
kubra.tegilmez
Kesinlikle izleyin konusu gerçekten güzel ilk izlediğimde çok şaşırmıştım gerçekten iyi bir film
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
EDITOR profil resmi
EDITOR
MÜMKÜN MERTEBE ABARTISIZ Olaylar neticede bir filmde geçse dahi, oldukça gerçekçi olmaya özen gösterilmiş. Tıbben mümkün olan bir durum üzerinden konu işlenmiş. Seyre değer bir film.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
eminuk profil resmi
eminuk
Nicelerimizi anesteziden soğutan film, ha zaten sevilecek bir şey değil ama bu filmle birlikte herkese bir paranoya gelmişti. Sürprizli sonu filmde eksik, gedik ne varsa unutturuyor bence.Halihazırda bir ameliyat korkunuz varsa izlemeyin.
report_problem
6 yıldan fazla önce
jujiko profil resmi
jujiko
bana invisible'ı hatırlatan film...anesteziden korkutmuştur biraz,ama film olarak pek bi ekstrası yoktur bana göre ortalama bi filmdir
report_problem
6 yıldan fazla önce