Baba Parasi (2020)

Baba Parasi (2020)

Puan 5.2 / 10
Senin Puanın
Etiketler Komik, Çerezlik
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
116 dakika
15
21
109
2
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Fazla çerezlik. Yemek yaparken falan arkada fon olarak açılabilir 😁😀😀😀
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Kevlar profil fotoğrafı
Kevlar
Çok kötü. Tipik ticari komedi filmi. Her sahnede güldürmek zorundaymış gibi mutlaka her cümleye espri sıkıştırmak, sık sık bel altı diyaloglarla sahneyi kotarmak, bir sahnede elli kesit kullanmak. Aslında en büyük sorun ne biliyor musunuz, filmde mesela 15 karakter var diyelim, ama hepsi aslında aynı kişi, konuşma tarzları espri anlayışları her şey aynı, hiçbirinin kendine özgün orijinal kişiliği yok, neden? Çünkü özenilmemiş çünkü karakterlerin amacı bir rolü oynamaktan ziyade filmde bir yer dolduruyor olmak, hepsi bu. Çok bayat. Zaten A.Kural ve M.Cemcir'in bu tarzı her filmlerinde aynı, film başlayalı onbeş dakika olmasına rağmen yoruluyorsunuz, sonu gelsin diye beklemeye başlıyorsunuz, bir de Seher Devrim'in oynadığı rolün iticiliği var ki üzerine konuşmak bile sinir bozucu.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Brook profil fotoğrafı
Brook
Ortalama altı da olsa fena sayılmazdı. Kadro iyiydi de biraz oradan yırttılar. Kavuklu abimiz var diye hatrina izlenir hani.
error_outline
neredeyse 2 yıl önce
Muratovic profil fotoğrafı
Muratovic
Tebessüm ettirmedi.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Çok başarılı diyemem ama yine de kadrosu güzel ve izlerken yer yer gerçekten iyi güldüm diyebilirim 7/10
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
Furkan13e profil fotoğrafı
Furkan13e
Selçuk Aydemir'in en kötü işi olmuş. Her zaman karikatürize edilmiş karakterler kullanmayı seven yönetmen bu sefer bu karakterleri yedirememiş gibi hissettim. Kendisinin bile içine yattığını düşünmüyorum, sanmıyorum. Çalgı Çengi ikimiz filminde verdiği bir röportajda bir filmde yeni bir şeyi denemeyi çok seviyorum ben filmi onun için çekiyorum gibi bir şey demişti yanlış hatırlamıyorsam. Bu filmin başlangıcında da öyle özel bir dakika var, wes andersonun, the grand budapest hotel filmini anımsatan bir başlangıcı var dikkat ederseniz. O kısım dışında film sürekli bitse de geçsem artık gibi geçiyor.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce