Babil M.S. (Babylon A.D.) (2008)

Babil M.S. (2008)Babylon A.D.

Puan 5.1 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
İngiltere
Süre
90 dakika
112
16
657
49
Özet Fragman Beğenenler
Sefa profil fotoğrafı
Sefa
Sıkıldıkça açıp izlediğim keyifli bir Vin Diesel filmi.
error_outline
Sherlock.1854 profil fotoğrafı
Sherlock.1854
Vin Diesel filmi Vin Diesel'in profilinde yok. Sitenin veritabanı tablo ilişkilendirmesi pek başarılı değil anlaşılan...
error_outline
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
izlediğim en kötü filmler listesinde ilk 10 a girer. Sakın izleme hatasına düşmeyin.
error_outline
Astronom profil fotoğrafı
Astronom
ne yazik ki cok cok cok kotu olan ve vin diesel in ortalama film kalitesine (ki cok yuksek degildir bence) bile ulasamayan bilim kurgu filmi.

film 1 saatten biraz daha uzun suruyor ve bitmiyor. evet gercek anlami ile bitmiyor, yani filmin bir sonu yok. neye ne kadar spoiler yazmak lazim bilemedim simdi, fakat film sanki ekibin bir yerlerde cani sikilmis ya da parasi bitmis de, hadi burada keselim yeter artik demisler ve o an ellerinde ne varsa onu gosterime sokmuslar hissi veriyor.

hikayede yerine oturmayan bir suru tas var, bir yerlerde 2017 den sonra gectigini anliyorsunuz ama kesin bilgi vermemisler.

bir de artan petrol fiyatlari sayesinde rusya'nin yeniden sahalara donmeye calistigi bir donemde rezalet cokmus kokusmus eski sovyet cumhuriyetleri ve steril piril piril modern amerika ilginc olmus.

ustune ny sokaklarinda dolasan kucuk arabalar, modern taksiler ile 2008 range rover birlesimi komik geliyor.

ben cok nadiren bu yorumu yaparim ama gercekten cok cok cok kotu bir film, kesinlikle izlemeyin derim
error_outline
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Toorop, pek çok savaşta yer almış ve 21. yüzyılın başından beri dünyayı yerle bir eden savaşlardan sağ olarak kurtulmuştur. Doğu Avrupa’yı kontrol eden mafya, bu ücretli askere çok tehlikeli bir görev verir: Aurora isimli gizemli bir kadını Rusya’dan alıp New York’a götürme ve güçlü bir tarikata teslim etme görevi…
error_outline