Mezuniyet (Bacalaureat) (2016) afişi

Mezuniyet (2016)
Bacalaureat

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Romanya
Süresi
128 dakika
Suphan Romeo Aldea, Transylvania'da ufak bir dağ kasabasında yaşayan doktor bir babadır ve kızı Eliza'yı 18 yaşına geldiğinde onu okutmak için yurtdışına göndereceği idealiyle büyütür. Planları gerçekleşmek üzeredir. Eliza İngiltere'de psikoloji okumak için burs kazanır. Tek yapması gereken final sınavlarını geçmektir ki bu da aslında başarılı öğrenci için sadece bir formaliteden ibarettir. İlk yazılı sınavından bir önceki gün, Eliza tüm geleceğini riske atan bir saldırıya uğrar. Şimdi Romeo, bir karar vermek zorundadır. Durumu çözmek için birkaç yol vardır ancak hiçbiri kızına öğrettiği prensiplerle uyuşmamaktadır.

Yorumlar

Kek profil resmi
Kek
her şeyi düşünen korumacı ebeveyn, kavgaları ve uzaklaşmışlıkları, dünya pembedir diye yetiştirilip yönlendirilen kızları, yaşayamadığını yaşatmaya çalışan bir baba, geleceği böyle hayal etmiyordum çırpınışlarında kızına yapışmış bir anne, toplumsal çürümede var olmaya çalışan bir aile ve cevapsız bırakılan telefon çağrıları.
0
11 ay önce
eminuk profil resmi
eminuk
Bol bol Romanya eleştirisi bulacağınız bir film. Eğitim, güvenlik, ahlak gibi pek çok konuda eksik bir ülke olduğuna değinilmiş. Çok dingin seyreden, iddiasız bir film. Orta derecede beğendim diyebilirim.
1
1 yıl önce

Bacalaureat filmini beğenenler

Bacalaureat filmini içeren raflar

Bacalaureat filmi hakkında ilgi çekici içerikler