Gelecege Dönüş 3 (Back to the Future Part III) (1990)

Gelecege Dönüş 3 (1990)
Back to the Future Part III

Puan Like 9.1 / 18 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
118 dakika
TAGUT Marty ve Dr. Brown 1955'te Biff'in yaptığı değişikliği düzelttikten sonra fırtınalı havada kendi zamanlarına dönmeye hazırlanırken zaman makinesine yıldırım düşer ve kaybolur.1955'te mahsur kalan Marty'e o gün o saatte kendisine verilmek üzere doktordan mektup gelir. Doktorun kazayla 1885 yılına gittiğini ve o şartlar altında tamir edilemeyen zaman makinesinin gömülü olduğu yeri mektuptan öğrenen Marty, 1955 yılındaki Doktorun yanına yeniden gider. 1955 yılının teknolojisiyle zaman makinesi yeniden kullanılır hale geldikten sonra Marty, 1885 yılına gidip önce doktoru kurtaracak sonra kendi zamanlarına döneceklerdir.Planlarındaki atladıkları tek nokta ise, 2015 yılında eklenen geri dönüşümlü reaktörle elektrik sorunu kökten hallolmuştur fakat vahşi batı devrinde işlenmiş dizel benzin yoktur!

Yorumlar

BOZO profil resmi
BOZO
Serinin bence en kötü filmi. Diğer iki filme göre aksiyon daha zayıf kalmış.Ama tabiki alanındaki birçok filmden kat kat daha iyi...
2 yıl önce
Brook profil resmi
Brook
Seri olarak güzel bir filmdir. Ara ara izlemekte fayda var dediğim benim efsanelerimden :)
3 yıl önce
mervyazc profil resmi
mervyazc
seri olarak güzel bir yapım.Bu bölüm bence serinin en kötüsüydü.Keşke Clara rolünde başkasını oynatsalarmış.kesinlikle mükemmel bir seri.Kısacası tüm bölümleri birbirini tamamlamış.
3 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Serinin belki en kötü filmiydi ama yine de çok eğlenceliydi. Sadece şu Clara karakteri bence filmi olumsuz yönde etkilemiş.
3 yıldan fazla önce
PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Serinin son filmi. Çok kötü diyemem ama artık bir şekilde hikayenin tamamlandığını belli eden bir final. 2. filme göre daha fazla mantık hataları mevcut ama seriye yine de güzel bir nokta konulmuş. Ayrıca imkanınız varsa 3 filmin de ekstralarını izlemeyi es geçmeyin. Tam bir bütün olmuşlar diyebilirim.
neredeyse 4 yıl önce
Semraykut78 profil resmi
Semraykut78
.
4 yıldan fazla önce
haticegorken profil resmi
haticegorken
çoook eğlenceliydi bu seriyi ard arda izlemek :)
4 yıldan fazla önce

Back to the Future Part III filmini beğenenler

Back to the Future Part III filmini içeren raflar

Back to the Future Part III filmi hakkında ilgi çekici içerikler