Bahubali: The Beginning (Baahubali: The Beginning) (2015)

Bahubali: The Beginning (2015)Baahubali: The Beginning

Puan 7.6 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
Telugu
Ülke
Hindistan
Süre
159 dakika
18
5
63
17
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Sondaki savaş sahnesi yüzünden Yüzüklerin Efendisi'yle karşılaştıranlar olmuş. Yanlış bir kıyas bana göre. O gözle izlerseniz filmi sevmezsiniz. Şimdi bu epik bir film. Her ne kadar hikaye klişe ve bazı yerleri abartı olsa da genel olarak ortaya çıkan işi gömersem kendi adıma üzülürüm. Beni izlerken sıkmadı yer yer eğlendim de. Filme ciddi bir emek harcanmış ve klişe bir senaryo da eğlenceli bir şekilde sunulmuş. Ben seviyorum böyle filmleri. Siz de klasik Hint filmlerine aşinaysanız beğenebilirsiniz.
error_outline
3 yıldan fazla önce
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
Böyle bir filmi biz yapınca Altar'ın oğlu Tarkan ya da Battalgazi intikam peşinde diye absürt bulanlar buna ne diyebilir bilmiyorum. Klasik bir hint filminin über aksiyonlu hali.. İzledim valla.
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
muratdnmz profil fotoğrafı
muratdnmz
Tarık59 gibi hiç hint film izlemeden bu filmi izlemeyin öncelikli olarak 3 khan filmlerini izleyip deli gibi alışın bolywooda sonra bunları izleyin güzeldi 2.yi bekliyoruz hint filmi izleyen birisi iseniz izleyin derim :)
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
yüksek puanını görüp izledim.abartılı sahnelerle dolu uzun bir film.çok gereksiz sahnelerle uzatılmış.Cüneyt Arkın filmlerinde sahnelerin daha abartısı vardı...sonlardaki savaş sahnesi güzeldi ama filmin geneli hayal kırıklığı.bu yıl ikinci filmle devam edecek anlaşılan...punanım 4/10
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
BERKKIZILAY profil fotoğrafı
BERKKIZILAY
Çok enteresan bir film. Müzikal, komedi, aşk, aksiyon hepsi bir arada güzel bir şekilde harmanlanmış. Konu biraz geniş ele alınmış olsada ( film 2 saat 45dk) hiç sıkılmadan izleniyor. Aklımda güzel bir tat bıraktı. İzlerken eğlendim.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce