Bahubali: The Beginning (Baahubali: The Beginning) (2015) afişi

Bahubali: The Beginning (2015)
Baahubali: The Beginning

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Ülke
Hindistan
Süresi
159 dakika
Blacklion Baahubali ve Bhallaladeva kardeşlerin Mahishmathi Krallığı tahtı mücadelesinin anlatıldığı bu film krallıkta yaşayan Sanga ve kocasının geçmişi hakkında ya da gelecekte neler yapabileceğini bilmedikleri boğulmak üzere olan bir bebeği kurtarmaları ile başlıyor. Büyüdükçe özgür ruhlu bu çocuk dağları keşfetmeye, köklerini araştırmaya, hayatının amacının ne olduğunu anlamaya başlar ve en sonunda muhteşem Bhallala Deva ile yüzleşirler! Hint sinemasının şu ana kadarki en büyük bütçeli filmi olup otoritelerce Yüzüklerin Efendisi ile kıyaslanıyor...

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
Böyle bir filmi biz yapınca Altar'ın oğlu Tarkan ya da Battalgazi intikam peşinde diye absürt bulanlar buna ne diyebilir bilmiyorum. Klasik bir hint filminin über aksiyonlu hali.. İzledim valla.
0
11 gün önce
muratdnmz profil resmi
muratdnmz
Tarık59 gibi hiç hint film izlemeden bu filmi izlemeyin öncelikli olarak 3 khan filmlerini izleyip deli gibi alışın bolywooda sonra bunları izleyin güzeldi 2.yi bekliyoruz hint filmi izleyen birisi iseniz izleyin derim :)
0
11 ay önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
yüksek puanını görüp izledim.abartılı sahnelerle dolu uzun bir film.çok gereksiz sahnelerle uzatılmış.Cüneyt Arkın filmlerinde sahnelerin daha abartısı vardı...sonlardaki savaş sahnesi güzeldi ama filmin geneli hayal kırıklığı.bu yıl ikinci filmle devam edecek anlaşılan...punanım 4/10
1
neredeyse 2 yıl önce
xavalon profil resmi
xavalon
Çok enteresan bir film. Müzikal, komedi, aşk, aksiyon hepsi bir arada güzel bir şekilde harmanlanmış. Konu biraz geniş ele alınmış olsada ( film 2 saat 45dk) hiç sıkılmadan izleniyor. Aklımda güzel bir tat bıraktı. İzlerken eğlendim.
0
neredeyse 2 yıl önce

Bahubali: The Beginning filmini beğenenler

Bahubali: The Beginning filmini içeren raflar

Bahubali: The Beginning filmi hakkında ilgi çekici içerikler