Bana Adini Sor (2015) afişi

Bana Adini Sor (2015)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
110 dakika
Rainbow Yetiştirme yurdunda birlikte büyüyen Yasemin (Özge Borak) ve Hakan (Engin Hepileri) hayatları boyunca hiç ayrılmamıştır. Aralarındaki bağı bu kadar kuvvetli yapansa dostluğun yanı sıra Yasemin ‘in Hakan ‘a tek taraflı hissettiği duygulardır.. Hiç beklemedikleri bir anda Merve ‘nin ( Başak Parlak) hayatlarına girmesiyle Hakan ‘ın da Yasemin in de hayati değişir.. Fakat Hakan’ı bekleyen ve hepsinin hayatını sonsuza kadar değiştirecek kötü bir sürpriz vardır. Bir yanda çocukluğundan beri kalbi aynı adam için atan aşkı için her şeyi göze almaya hazır sabırlı bir aşık; diğer yanda karşısına çıkan adam için sahip olduğu her şeyden, ailesinden, zenginliğin ihtişamından vazgeçmeyi göze almış bir kadın..

Yorumlar

arifcicek profil resmi
arifcicek
Şimdi ülkemizde çekilen o kadar çok sabun köpüğü filmini düşünürsek bence onlardan daha iyi bir filmdir. Verilmek istenen ders verilmiş, oyunculuklar gayet olmuştur. Sadece senaryo bunların yanında biraz vasat kalmış, o kadar . Bu arada şarkı gayet başarılı #kalölenekadar
0
1 yıldan fazla önce
FairyTalee profil resmi
FairyTalee
çok güzeldi film. iyi işlenmiş bi konu.
1
1 yıldan fazla önce
patlican profil resmi
patlican
Filmin konusuna yazık olmuş.. cok daha güzel olabilirdi cok ayrıntı atlanmış insanın gözünü doldurmuyor.. ama icinde bi şarkı vardı ki o versiyonu iyiki izledim dedirtti güzel şeyler hatırlattı :) onun dışında olmamış bu film..
1
neredeyse 2 yıl önce
mrfaruk profil resmi
mrfaruk
yav bu filmin neyini beğendiniz allah aşkına.Konu kopuk kopuk gidiyo saçma sapan sahneler var mesela hakanın dayak yediği sahnede sağır kız nasıl bir sey duymuş gibi kosarak geliyo biri açıklasın lütfen.kısacası bi çok konunun ucu açık bırakılmış vasatında altında bir film
0
2 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
film en böyle katı insanı bile çözer buz eder arkadaş , o ne filmdi ya gözlerimi kırpmadan damla damla süzüldü gözyaşlarım ... başak parlağın oyunculuğu her ne kadar wasat kalsa da , Engin ve Özge harika oyunculuk çıkartmışlar , özellikle Engin Hepileri oyunculuğun hakkını fazlasıyla wermiş , hani böyle çok neşeli bi ruh hali içindeyken bile beni çok ağlattı artık duygusal modda ne olurdu bilemem ... film bitince aslında ne kadar boş şeyler için üzülüp ne kadar değmez şeylere sanki hayatımız yıkılıyormuş gibi dawrandığımızı anladım .. welhasıl çok güzel filmdi ya çok beğendim ..
2
2 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Diğer yorumlara aynen katılıyorum. Konu, mekan, dekor, oyunculuk çok iyiydi diyeyim..
5
2 yıldan fazla önce
burcst profil resmi
burcst
aşkın en ağır sınanma şekli budur herhalde..başta romantik ama sonlara doğru dramı ağırlaşıyor, ağlattı ama sevdim bu filmi,içe işliyor; belki de oyunculuklar çok iyi olduğundandır.Özellikle Engin Hepileri'nin akıl almaz, inanılmaz oyunculuğu karşısında diycek bir şey bulamıyorum.Kendimi sahneye atıp ''and the oscar goes to'' diyesim var :) sonlara doğru o dans da çok şık olmuş.
5
2 yıldan fazla önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Ay filmde o kadar hastalık vardı ki ciğerim soldu. Çok da üzüldüm tabii. Ve bu kadar dram arasına sığdırılmış müthiş bir Kafkas dansı vardı ki böyle bir zariflik olamaz. Değinmeden geçemeyeceğim ''Engin Hepileri'' hayatının rolünü oynamış. Bir sonraki yapımında bunun üstüne geçmesi lazım :)
2
2 yıldan fazla önce

Bana Adini Sor filmini beğenenler

Bana Adini Sor filmi hakkında ilgi çekici içerikler