Barfi! Askin Dile Ihtiyaci Yoktur (Barfi!) (2012)

Barfi! Askin Dile Ihtiyaci Yoktur (2012)
Barfi!

Puan Like 7.8 / 9 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Hindistan
Süresi
151 dakika
FanFilmFon AŞKIN DİLE İHTİYACI YOKTUR. Barfi hem işitme hemde konuşma özürlü bir gençtir. Shuriti Adında genç Bir kıza aşıktır Fakat Shuritinin ailesi onun normal Bir erkekle evlenip iyi bir mutlu hayat kurmasından yanadır. Barfi bu umutsuz aşkdan yorulmuş yepyeni bir hayata başlamıştır. Bu arada Jhilmil adında yeni bir sevgilisi de olmuştur. Fakat polis tarafından da aranmaktadır tam bu dönemde tekrar karşısına çıkan Shuriti bütün dengelerini alt üst etmiştir. Artık Barfi bir seçim yapmak zorundadır.

Yorumlar

Mear profil resmi
Mear
Aşk sessiz sevgi dilsizdir 💙 mutlaka izleyin
12 ay önce
Sezgii profil resmi
Sezgii
Türkçe kapakta yazdığı gibi ''aşkın dile ihtiyacı yoktur.'' Hint Sineması, otizm gibi konuları diğer ülkelerden çok daha duyarlı ve güzel biçimde anlatıyor. İnsanın içini ısıtan harika bir film yapmışlar. Başroldeki kız gerçekten otizmli mi bilmiyorum ama melek gibi olması sebebiyle otizmli insanların ne kadar güzel olduklarını vurgulamalarına sevindim. Bu kadar saf bir sevgiyi bulmak mümkün olmasa da umut verici. ^^
3 yıl önce
selinblgn profil resmi
selinblgn
Filmden beklentim çok fazlaydı puanı ve yapılan iyi yorumlardan sonra ben aynı fikirde değilim malesef... Özellikle uzatılmış gereksiz sahneler ve The notebook filmden alıntı sahneler olması hoşuma gitmedi. Onun dışında izlenebilir ...
3 yıldan fazla önce
melikebf profil resmi
melikebf
Barfi!... Ranbir Kapoor'a ısınamayanlar bu filmden sonra onu Hint dünyasının sempatik yüzü olarak hatırlayacak sanırım. :)Çok çok çok güzel bi' iş çıkarmış. :) Duygu geçişleri bi' harika, hepsini yaşıyorsunuz resmen ve en önemlisi ipek böceği misali sabırla ilmek ilmek işlenmiş her sahne,hiçbiri aceleye getirilmemiş.Sıkılmadan izleyebildiysem bunun sayesinde... Doyumsuz bir film olmuş.Son olarak Barfi'ye kulak verin:
3 yıldan fazla önce
damla. profil resmi
damla.
içinizi ısıtacak güzellikte bir hint filmi :D çok beğendim.
3 yıldan fazla önce
mervyazc profil resmi
mervyazc
insanın içine işleyen mükemmel bir film.biraz charlie chaplin filmleri biraz the notebook filminden sahneler var.ama filmin konusu ayrı bir hikaye.başlarda sıradan bir film gibi gözüksede izledikçe sıradışı olan hem ağlatan hem güldüren bir film.izlemeyi düşünenler kesinlikle beklemesin ve hemen izlesin.
3 yıldan fazla önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
güzel bir film... konuyu güzel seçmiş ve işlemişler... barfi kardeşim çok iyi oynamış... ilk başlarda biraz sıktı ama ben konuyu sevdim... yarım saat daha kısa olabilirmiş... ama tavsiye olunur...
3 yıldan fazla önce
EchoBravo profil resmi
EchoBravo
harika bir filmdi. klasik "hint filmi işte yaa" tadından çıkılmış. film müzikleri amelie tadında.. kedinlikle ve kesinlikle izlenmesi lazım!! hayran kaldım.
3 yıldan fazla önce
Mrs.Garfield profil resmi
Mrs.Garfield
bu filmi izlemeyen varsa artık kalmasın . cok şiddetle ve sevgiyle tavsiye ediyorum.aşkın dile ihtiyacı olmadıgını,sevginin,sonsuz guven ve sadakatın aşktan daha üstün oldugunu bize dile ihtiyaç duymadan anlatan bu film iyi bir film izleyicisinin koleksiyonundan kaçmamalı bence :D
4 yıl önce
GizemKguzel profil resmi
GizemKguzel
En sevdiğim filmlerden, sıkıldıkça mutlu olmak için izlerim, o kadar güzeldir.
4 yıl önce
Geotitan profil resmi
Geotitan
Çok eylenceli sempatik ve izleyin görün bence 8,8/10
4 yıldan fazla önce
Semraykut78 profil resmi
Semraykut78
.
4 yıldan fazla önce
heheka profil resmi
heheka
Başroldeki çocuğun oyunculuğuna bayılıyorum kesinlikle oyunculuğunun hakkını verebilen bir sanatçı..Barfi diğer hint filmleri gibi uzun ve sıkıcı değil harika bir aşk öyküsü kesinlikle izlenmeli:)
4 yıldan fazla önce
bsrszr profil resmi
bsrszr
Barfi'nin tatlığı.. Jhilmil'in davranışları.. Hepsi çok iyiydi izlenmesi gereken filmlerden bence. Ranbir'e de çok yakışan bi karakter olmuş :)
4 yıldan fazla önce
yabann profil resmi
yabann
hint sinemasının en güzel filmlerinden ..
4 yıldan fazla önce
clsknddm profil resmi
clsknddm
Aşkın dili yoktur :)
4 yıldan fazla önce
MelisSerpiL profil resmi
MelisSerpiL
Jhilmil <3 Barfi
4 yıldan fazla önce
Astronom profil resmi
Astronom
yorumları okudum izledim ve pek beğenmedim açıkcası. zevk meselesi sanırım. benim için zaman kaybı oldu.
4 yıldan fazla önce
taktast profil resmi
taktast
Hayatımda izlediğim bir filmi tekrar izlemekten nefret edenlerdenim. Bu filmi ısrarla izlemekten usanmıyorum.. Her izlediğimde farklı yönümden vuruluyorum.. Bayıldım.. İzlemezseniz çok şey KAYBEDERSİNİZ !!
4 yıldan fazla önce
expeliyamus profil resmi
expeliyamus
en iyi filmlerin arasına konmalı
4 yıldan fazla önce
Mrs.Garfield profil resmi
Mrs.Garfield
aşkın dile ihtiyacı olmadıgının kanıtı bir film diyebilirim.karakterimiz barfi zaten candır baldır:D barfiii barfii barfiiii :D
4 yıldan fazla önce
mmtfb profil resmi
mmtfb
karakterin tatlılığı :D konusuyla olsun oyuncusuyla olsun çok güzel bir film...
4 yıldan fazla önce
FanFilmFon profil resmi
FanFilmFon
Sıcak,içten,sevgi dolu bir film.Tekrar tekrar izlerim. Ranbir Kapoor hayranı olmama sebep olan filmdir. Aşkın dile ihtiyacı yoktur!
4 yıldan fazla önce
omurr profil resmi
omurr
çok sempatik,mükemmel bir filmdi kesinlikle izlenmeli Charlie Chaplin esintileriyle başlıyor ve mükemmel devam ediyor
4 yıldan fazla önce

Barfi! filmini beğenenler

Barfi! filmi hakkında ilgi çekici içerikler