Barfi! Askin Dile Ihtiyaci Yoktur (Barfi!) (2012)

Barfi! Askin Dile Ihtiyaci Yoktur (2012)Barfi!

Puan 7.7 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Hintçe
Ülke
Hindistan
Süre
151 dakika
626
27
1538
286
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Konuşmadan da çok şey anlatılabilir...Süresi gözünüzü korkutmasın film bitince nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile.Renkli,eğlenceli,kıpır kıpır,dokunaklı mükemmel bir romantik film.
error_outline
11 ay önce
Mear profil fotoğrafı
Mear
Aşk sessiz sevgi dilsizdir 💙 mutlaka izleyin
error_outline
3 yıldan fazla önce
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Türkçe kapakta yazdığı gibi ''aşkın dile ihtiyacı yoktur.'' Hint Sineması, otizm gibi konuları diğer ülkelerden çok daha duyarlı ve güzel biçimde anlatıyor. İnsanın içini ısıtan harika bir film yapmışlar. Başroldeki kız gerçekten otizmli mi bilmiyorum ama melek gibi olması sebebiyle otizmli insanların ne kadar güzel olduklarını vurgulamalarına sevindim. Bu kadar saf bir sevgiyi bulmak mümkün olmasa da umut verici. ^^
error_outline
5 yıldan fazla önce
selinblgn profil fotoğrafı
selinblgn
Filmden beklentim çok fazlaydı puanı ve yapılan iyi yorumlardan sonra ben aynı fikirde değilim malesef... Özellikle uzatılmış gereksiz sahneler ve The notebook filmden alıntı sahneler olması hoşuma gitmedi. Onun dışında izlenebilir ...
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
melikebf profil fotoğrafı
melikebf
Barfi!... Ranbir Kapoor'a ısınamayanlar bu filmden sonra onu Hint dünyasının sempatik yüzü olarak hatırlayacak sanırım. :)Çok çok çok güzel bi' iş çıkarmış. :) Duygu geçişleri bi' harika, hepsini yaşıyorsunuz resmen ve en önemlisi ipek böceği misali sabırla ilmek ilmek işlenmiş her sahne,hiçbiri aceleye getirilmemiş.Sıkılmadan izleyebildiysem bunun sayesinde... Doyumsuz bir film olmuş.Son olarak Barfi'ye kulak verin:
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
damla. profil fotoğrafı
damla.
içinizi ısıtacak güzellikte bir hint filmi :D çok beğendim.
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
mervyazc profil fotoğrafı
mervyazc
insanın içine işleyen mükemmel bir film.biraz charlie chaplin filmleri biraz the notebook filminden sahneler var.ama filmin konusu ayrı bir hikaye.başlarda sıradan bir film gibi gözüksede izledikçe sıradışı olan hem ağlatan hem güldüren bir film.izlemeyi düşünenler kesinlikle beklemesin ve hemen izlesin.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
SoulArt profil fotoğrafı
SoulArt
güzel bir film... konuyu güzel seçmiş ve işlemişler... barfi kardeşim çok iyi oynamış... ilk başlarda biraz sıktı ama ben konuyu sevdim... yarım saat daha kısa olabilirmiş... ama tavsiye olunur...
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
EchoBravo profil fotoğrafı
EchoBravo
harika bir filmdi. klasik "hint filmi işte yaa" tadından çıkılmış. film müzikleri amelie tadında.. kedinlikle ve kesinlikle izlenmesi lazım!! hayran kaldım.
error_outline
yaklaşık 6 yıl önce
Mrs.Garfield profil fotoğrafı
Mrs.Garfield
bu filmi izlemeyen varsa artık kalmasın . cok şiddetle ve sevgiyle tavsiye ediyorum.aşkın dile ihtiyacı olmadıgını,sevginin,sonsuz guven ve sadakatın aşktan daha üstün oldugunu bize dile ihtiyaç duymadan anlatan bu film iyi bir film izleyicisinin koleksiyonundan kaçmamalı bence :D
error_outline
6 yıldan fazla önce
GizemKguzel profil fotoğrafı
GizemKguzel
En sevdiğim filmlerden, sıkıldıkça mutlu olmak için izlerim, o kadar güzeldir.
error_outline
6 yıldan fazla önce
Geotitan profil fotoğrafı
Geotitan
Çok eylenceli sempatik ve izleyin görün bence 8,8/10
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
Semraykut78 profil fotoğrafı
Semraykut78
.
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
heheka profil fotoğrafı
heheka
Başroldeki çocuğun oyunculuğuna bayılıyorum kesinlikle oyunculuğunun hakkını verebilen bir sanatçı..Barfi diğer hint filmleri gibi uzun ve sıkıcı değil harika bir aşk öyküsü kesinlikle izlenmeli:)
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
bsrszr profil fotoğrafı
bsrszr
Barfi'nin tatlığı.. Jhilmil'in davranışları.. Hepsi çok iyiydi izlenmesi gereken filmlerden bence. Ranbir'e de çok yakışan bi karakter olmuş :)
error_outline
neredeyse 7 yıl önce