Baskin (2015) afişi

Baskin (2015)

Etiketler Korkutan, Karanlık
Yönetmen
Ülke
Türkiye
Süresi
97 dakika
Brook Baskın beş polisin gece devriyesi sırasında gelen yardım çağrısı üzerine destek için gittikleri terk edilmiş tarihi bir Osmanlı karakolunda başlarına gelenleri konu alıyor. Dünya prömiyerini Toronto Film Festivali’nin “Midnight Madness” seçkisi kapsamında gerçekleştiren Baskın, Can Evrenol’un aynı adlı ödüllü kısa filminden uyarlandı. Filmin yönetmen koltuğunda Can Evrenol oturuyor; başrollerde ise Görkem Kasal, Muharrem Bayrak, Mehmet Akif Budak ve Mehmet Fatih Dokgöz yer alıyor.

Fragman bulunamadı.

Arcadia profil resmi
Arcadia
Çok daha fazla beklentilerimin olduğu ama birazcık hayal kırıklığına uğradığım film. Ses kullanımı, makyajı beğendim. Verilmeye çalışılan atmosfer fena değildi. Ama ben bir kurgu bir altmetin bir oyunculuk namına pek bir şey göremedim. Gereğinden fazla küfürlü diyologlar ve kendini tekrarlamaları...Eksi yönlerini bir kenara koyarsak genel görünümde Slient Hill'i anımsatıyor bir kaç sahnesinde...Bir çok insan için zaman kaybı bir yapım. Ben de açıp ikinciye izlemem evet. Ama şu klişe büyü cin yapımlarının bir nebze dışına çıkılması açısından bence bir kırılma noktası olabilir bu film.
1
9 ay önce
Filmkopat profil resmi
Filmkopat
Bol Küfürlü Küfürbaz Haydo Tadında Hiçbir Amacı Olmayan Korkudan Çok Komedi Filmi Ne Aile İle Ne Tek İzlemeyin İzlettirmeyin 2/10
0
10 ay önce
Brook profil resmi
Brook
Arkadaşlar. Dikkat çekmek amacı ile hafif de sempati yüklemiş gibi göstererek edepsiz bir ton küfürle bezenmiş bir filmdi. Konusunun ne olduğunu eminim oynayan oyuncular da bilmiyordu. Gerçekten kötü de çekmişlerdi filmi görsel olarak. Sürekli tekrarlanan replikler filmden daha korkunçtu. Genelleme yapmak istemem ama cidden sanırım Türk yapımı adam akıllı bir korku filmi izleyemeyeceğiz. Keza ben yabancı korku filmlerinde de gülüyorum :D Bugüne kadar 1 tane filmden etkilenmiştim. O da Şeytan Çarpması! Neyse konuya dönersek... Arkadaşlar önümdeki iki güzel kız bu filme girmeseydi ben de bu kadar konuşmak zorunda kalmayacaktım. :D Sakın gitmeyin diyorum ben (bence!)
5
1 yıl önce

Baskin filmini beğenenler

Baskin filmini izlemek isteyenler

Baskin filmini içeren raflar

Baskin filmi hakkında ilgi çekici içerikler

^ En üste dön