Batman Dönüyor (Batman Returns) (1992)

Batman Dönüyor (1992)Batman Returns

Puan 7.2 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
126 dakika
174
8
857
39
Gunner316 profil resmi
Gunner316
Batman Serisinin Güzel Filmlerinden Bu Filmi İzlerken Penguen Performansı Beni Çok Etkiledi Hakkını Vermek Lazım Catwoman İyiydi O Siyahi Ablamızdan (Adını Unuttum) Yeni Filmlerde Bir Penguen Görmek Güzel Olur
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
KlaketKafa profil resmi
KlaketKafa
Filmi izlerken kafamda sürekli Uptown Funk şarkısının
"This hit
That ice cold
Michelle Pfeiffer
That white gold" kısmı çalıyordu =D Catwoman'ın hakkını vermiş Michelle ablamız =P Michael Keaton'la olan uyumları da çok hoştu *.* Mr. Penguin'e gelecek olursak, sanırım sinema tarihinin en itici 10 karakteri listesinde ilk 5'e girer. Bu karaktere bu iticiliği bu kadar başarılı bir şekilde vermiş olan Danny DeVito'ya saygılar fakat sevgiler diyemicem =D Aktör ve aktrislerle ilgili yorumlarım bu kadar.
Filmle ilgili olarak da
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
redladygxm profil resmi
redladygxm
en sevdiğim :)
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Zamanında çok beğenerek izlediğim serinin beğendiğim filmlerindendi. Bugünkilerle kıyaslayınca kusurları çıkıyor tabi ortaya. Penguin çok başarılı aynı zamanda Catwoman da. (ki bence Dark Knight'taki Anna Hathaway'den daha çok Catwoman) Yine de keşke Catwoman'ın zıpadığı sahnedeki trambolin sesini kaldırmayı unutmasalarmış iyiymiş :D Umarım gelecek filmlerde de Penguin görürüz.
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
tyler712 profil resmi
tyler712
Fazla birşey yazmaya gerek yok yeni film gündem de iken "Dark Knight" ile beraber hala en sevdiğim Batman filmi "Batman Returns"
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
lews profil resmi
lews
Penguin karakterini beğendim baya ,remakelerde görmek isterim tekrar , Michelle Pfeiffer da baya yırtıcı bir kedi olmuş=)
error_outline
5 yıldan fazla önce
UnknownUser00 profil resmi
UnknownUser00
bu seriyi inanılmazz seviyorum... oyuncu seçimleri bile bu kadar iyi yapılamazdı. özellikle michelle pfeiffer şu ana kadar izlediğim en iyi catwoman... senesine falan hiç takılmayıp izlemek lazım
error_outline
6 yıldan fazla önce
Ovuzo profil resmi
Ovuzo
Film Tim Burton'un vizyonunu en iyi yansıtan ve Batman filmleri içinde bana göre Nolan tarafından çekilenlerden çok daha başarılı. Oyuncu seçimi kadar senaryosu ile de göz dolduran filmde hiçbir oyuncu bir diğerinden aşağı kalır performans sergilememiştir. Özellikle Michelle Pfeiffer'in kedi kadın kompozisyonu unutulacak türden değil. Sinemanın seksi kadın karakterleri içinde ilk üçe girer. Yeni başlayanlar için Batman diye bir şey yok ama bence olmalı. Nolan versiyonu kötü demiyorum ama Burton tarafından çekilen ilk iki Batman tarifsiz derecede güzel.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
Poker profil resmi
Poker
Bit batman hayranı olarak filmi beğenmedim
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
vapaamies profil resmi
vapaamies
Danny DeVito'nun oyunculuğu yıllar geçsede eskimeyecek türden. Penguen'i ondan iyi oynayan olamazdı.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce