Geceyarisindan Önce (Before Midnight) (2013)

Geceyarisindan Önce (2013)Before Midnight

Puan 7.8 (10 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
109 dakika
247
20
802
274
sezgo profil resmi
sezgo
Ben seriyi en izlemek istediğim zamanda izlemek için beklettiğimden midir o dolu dolu diyaloglardan inanılmaz keyif alışım bilinmez ama Jesse ve Celine hatıralarımda güzel yerler edindiler kendilerine. Her ne kadar Hawke aksi yönde açıklama yapmış olsa da 2022 de bir "Before..." daha izlemek harika olurdu. Hiç huyum olmamasına rağmen tekrar izlemek için fırsat kollayacağım bir üçleme benim için.
report_problem
1 yıldan fazla önce
bayramcicekk profil resmi
bayramcicekk
Uzun zaman önce serinin ilk iki filmini izlemiş ve detayların ustaca konuşmalara döküldüğü o yürüyüşlere hayran kalmıştım.Son filmi de seriyi tamamlar nitelikte olmuş.Gerçi ben biraz farklı bir senaryo kurgulamıştım ama yine de gündelik hayatı ve insanlar arasındaki ilişkileri çarpıcı ve cesurca ele alışı hasebiyle benden tam not aldı.
report_problem
1 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
Sadece diyaloglarla kendine bağlayan kaç film vardır ki? Bunu da çok sevdim, sadece ilk filmdeki tutkulu, enerjik ve çılgın sohbetleri aratıyor. Gerçi hayat da böyle.Hiçbirimizin onca yıldan sonra aynı heyecanı kalmayacak. Bu gerçeği yüzümüze vurduğu için de bazı noktalarda sizi mutsuzluğa sürükleyebilir. İlk iki filmi sevdiyseniz bunu da seveceksiniz.
report_problem
3 yıl önce
damla. profil resmi
damla.
Bu seride monoton bir ilişkiyi anlatıyorlar. Gerçekten başarılı bir anlatım dili var. Serinin ilk iki filmiyle karşılaştırınca çok beğendiğim söylenemez. Bunun sebebi, filmin başarısız olması değil; tam tersine çok ama çok gerçekçi olması.
report_problem
4 yıldan fazla önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Dünyanın en konuşan çiftinden 50 kat daha fazla konuşan çift.
report_problem
5 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
3 filmde güzeldi .. 3 filmi sırayla izlenmesi tavsiye olunur :)
report_problem
5 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
yansittigi hayat "mukemmel" olmasa da, hayatin bir evresini daha "mukemmel" anlatmis...
report_problem
5 yıldan fazla önce
mezemorta profil resmi
mezemorta
bu seriyi izleyenler için Jesse ve Celine , 9 yılda bir görüşülen , hali vakti sorulan eski dostlara dönüşüyor . Devamı çekilecekmi bilmiyorum ama 2022 ' de ne halde olduklarını öğrenmek için 90 dakikamı seve seve ayıracağım .
report_problem
5 yıldan fazla önce