Gün Doğmadan (Before Sunrise) (1995)

Gün Doğmadan (1995)Before Sunrise

Puan 8.8 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Avusturya
Süre
101 dakika
680
23
1915
435
Özet Fragman Beğenenler
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Romantik film sevenler için çok ideal hoş bir film.Bu film için Ethan veJulie iyi seçim.7.9
error_outline
Selenora profil fotoğrafı
Selenora
Romantik filmlerden kaçınmasam da arkadaş tavsiyesine uydum, iyi ki de uymuşum. Öncelikle çok doğal, kendi halinde ve müthiş sadelikte oyunculara sahip ve filmin akışı da bu ilerleyişte. Hayalini kurduğunuz, arayışı ve özlemini yaşadığınız duygu, anlar, samimiyet ve hikayenin zihninizin dışarısında canlandırılmasıyla karşılaşmak direkt olarak beğenmenize sebep oluyor. Bu ortaklık filme kocaman sarılmamın temeli. Düşünceler, konuşmalar ve anlar şairane güzellikteydi. Aşık oldum bu filme. İzlenmeliiii :)
error_outline
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Ben mı taş kalpliyim bilemedim bana pek romantik gelmedi ya... Yani abartılacak kadar değil. Çok konuştular belki o yüzden ısınamadım :D Kitap olarak okusam belki daha romantik gelirdi sanırım.
error_outline
Hollyy profil fotoğrafı
Hollyy
En sevdigim ucleme serisidir hatta ilk sıradadır tabiki before sunrise ın yeri herzaman farklidir. İzledikten sonra bu sadece filmlerde olur demekten alamiyor insan kendini. Tekrar tekrar sıkılmadan izlerim herzaman :)
error_outline
EntelKarinca profil fotoğrafı
EntelKarinca
Muhteşem muhteşem ve muhteşem bir film.
error_outline
sercandevran profil fotoğrafı
sercandevran
Before Sunrise izleyip kendinden bir şeyler bulabilen insanlar, o hissi yaşamak isteyen insanlar oldukça dünyada aşk kavramı her zaman değerini koruyacak. Yaşanmak için beklenecektir ..
error_outline
Laylaylom profil fotoğrafı
Laylaylom
Böyle filmlere ihtiyacımız var yaa
error_outline
potakal profil fotoğrafı
potakal
tanrım dünyaya daha çok bu güzellikte film, amin.
error_outline
Winchester00 profil fotoğrafı
Winchester00
Üzgünüm ama inanılmaz sıkıcı bir filmdi. Bitsin diye dua ettim resmen. Yarıda kapatmaya gönlüm razı olmadı oyunculara kıyamadım ama inanılmaz ağır geçen sanatsal bir film gibiydi. Ben daha çok alışagelmiş aşk filmi sevdiğimden dolayı filmi beğenemedim.
error_outline
ecemcelikkol profil fotoğrafı
ecemcelikkol
Gerçekten çok çok beğendim bu filmi. Genel olarak çok konuştuklarından bahsedilmiş evet çok konuşuyorlar ama hiç boş konuşmuyorlar. Bütün diyaloglar anlamlıydı. Çok tatlı, zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız bir film.
error_outline
burrju profil fotoğrafı
burrju
2 tane de devam filmi var ama bu ilk filmin yeri bambaşkadır, en sevdigim romantikfilmler arasındadır :) bence zaman kaybetmeden izleyin
error_outline
PaRaNoYa7 profil fotoğrafı
PaRaNoYa7
Filmin yönetmeni Philadelphia'da bir akşam yürürken Amy adında bir kadınla tanışıp birlikte zaman geçirmişler. Fakat yönetmen daha sonra bir türlü Amy'e ulaşamamış. Filmi çekmeye bu olaydan sonra karar vermiş lakin daha sonra öğrenmiş ki Amy tanışmalarından bir kaç sene sonra bir trafik kazasında hayatını kaybetmiş.
error_outline
Sezgii profil fotoğrafı
Sezgii
Güzel diyaloglar olduğunu kabul ediyorum ama ''arkadaşlar bir susar mısınız?'' demek istedim. Vik vik vik vik ayy daraldım :D Herkes çok beğenmiş ama sıkıcı geldi bana :/
error_outline
DiLaBah profil fotoğrafı
DiLaBah
ne çok konuşuyonuz ya diyesim geldi :pp beklentilerim aşırıydı galibada olmadı yok beğenmedim :((
error_outline
damla. profil fotoğrafı
damla.
İzlediğim en iyi romantik filmdi. Diğer aşk filmlerinin aksine içinde derinliği çok iyi barındırmış. ayrıca aşkı vıcık vıcık anlatan bir yapmacıklık yoktu.Uzun diyaloglu olması sizi korkutmasın. bir süre sonra filmin içinde buluyorsunuz kendinizi.. ben çok beğendim ilk seriyi.. aşık olmayı çok iyi anlatmış..
error_outline