Gün Batmadan (Before Sunset) (2004)

Gün Batmadan (2004)Before Sunset

Puan 8.2 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
Fransa
Süre
80 dakika
524
20
1590
427
Özet Fragman Beğenenler
MehmetYurdakul profil fotoğrafı
MehmetYurdakul
O anları kaçırmamak lazım ......
error_outline
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
Nedense ilk filme göre bu filmi hiç değilse sevdim ,izlemesi daha kolaydı belki de ondan ,diğer film çok yorucuydu ama bu daha güzel geldi .
error_outline
Selenora profil fotoğrafı
Selenora
Bu seri bana terapiden çıkmış hissi veriyor. Çoğu kişi sürekli konuşmalarından dolayı sevmemiş aksine bu kadar sevmemin sebebi konuşmalar ve samimiyet. İlk filmde büyülenmiştim bu film daha durgun ve dingindi. Hareketli bir şarkıdan sonra gelen daha düşük tempolu şarkı gibi.. . Finali seyirciyi yarım bırakıyor ama konuşmalar yine çok güzeldi. Bu seriyi ve ruhunu çok sevdim.
error_outline
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Kızıcaklar bana ama mecburiyetten izledim :p Malum başlamıştık bi kere. Yine beklediğim etkiyi bırakmadı, kendimi toplayıp son kısıma geçicem :D
error_outline
Oznurr profil fotoğrafı
Oznurr
Şaka gibi bir filmdi, 80 dakika boyunca iki kişinin birlikte yürümesini konuşmasını ve konuşmasını sadece konuşmasını izliyorsunuz. Üstelik izleyici hiç ilgilendirmeyen kopuk kopuk konular hakkında. Son dakikasına kadaar filmin verdiği hiç bir şey yok. Zaman kaybı
error_outline
jeje profil fotoğrafı
jeje
Arada durdurup nefes almanız, kafanızı dinlemeniz gerekebilir çünkü gerçekten durmaksızın konuşuyorlar :) İlk ya da son filmdense bunu daha çok sevdiğimi söyleyebilirim. Üzerinde durulan konular, tartışılan fikirler daha ilgi çekici ve daha gerçekçiydi. Tavsiye ederim.
error_outline
damla. profil fotoğrafı
damla.
Serinin ilk filmi aşık olmayı anlatırken, ikincisi aşk peşinden koşmayı anlatıyor. Anlatım dili o kadar başarılı ki klişe denebilecek olayları bile sıkılmadan izliyorsunuz. En az ilki kadar başarılı..
error_outline
caglaaaa profil fotoğrafı
caglaaaa
Aradan uzun yıllar geçmesine rağmen aynı ruhu taşıyan birbirlerine karşı olan samimiyetleri, sevgileri, hazları hiç tükenmemiş iki pejmürde insan... Filmi izledikten sonra her insan böyle bir tutku ister karşısındakinden eminim.. En az ilki kadar iyiydi.. Julie Delphy'den gitar eşliğinde dökülen o güzel şarkı büyüleyiciydi..
error_outline
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
En az ilk film kadar sevdim bunu da, hatta bazı diyaloglar çok daha gerçekçi geldi.süresinin çok uzun olmaması ve tadında bırakması da güzeldi.İlk film 20li yaşların enerjisini taşırken bu film 30lu yaşların enerjisindeydi ve her şeyiyle harika yansıtmışlar insanların ve ilişkilerin dönemeçlerini..bu seri tekrar tekrar izlenesi benim için.
error_outline
cnelif profil fotoğrafı
cnelif
en sevdiğim romantik film üçlüsü <3
error_outline
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Ben seriye pek fazla ısınamadım açıkcası. Kötü film değil kesinlikle ama 80 dklık filmin 2 dk başlangıç 5dk da bitişi desek kalan 73 dk sı diyalog. Onu dışında da hiçbir şey yok. Pek benim sevdiğim tarzda bir film değildi.
error_outline
aysegulsim profil fotoğrafı
aysegulsim
üçlemenin içinde en sevdiğim, en benimsediğim..
error_outline
Sunlounger profil fotoğrafı
Sunlounger
Sıcak bir film..Replikleri içten ve vurgulayıcıdır
error_outline
umrant profil fotoğrafı
umrant
Romantizmin en konuşkan hali.Tipik romantik filmelerden ayrı olarak,içinde daha geniş oranda gerçeklik taşıyor.Bütün seriyi izleyince ise yaşlanmak diye bir şey var sonucu sizi biraz kemiriyor.July Delphy Ve Ethan Hawke bu zor romantizmin üstesinden gelmiş.Keyifle,merakla,tartışarak izlenir...
error_outline
Rozbud profil fotoğrafı
Rozbud
'Sen bana bakma, Ben senin baktığın yönde olurum..'

~Özdemir ASAF
error_outline