Gece Bitmeden (Before We Go) (2014) afişi

Gece Bitmeden (2014)
Before We Go

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram, Romantik
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
95 dakika
burcst Eşiyle birlikte yaşadığı Boston'a dönmek üzere gece 1:30 trenine bileti olan Brooke Dalton (Alice Eve) New York garına giderken soyguna uğrar ve cüzdanını çaldırır. Bu sırada treni kaçırır, ancak eşi eve dönmeden eve dönmesi gerekmektedir. Durum oldukça kötü görünürken garda trompet çalan sokak müzisyeni Nick ile (Chris Evans) tanışır. İlk başta Nick'in ona kötü niyetli düşüncelerle yaklaştığını sanan Brooke, saatler geçtikçe Nick'i daha fazla tanır ve onun hakkındaki düşünceleri değişmeye başlar.

Yorumlar

alisondilaurentis profil resmi
alisondilaurentis
Çok samimi ve doğal bir film . Kimse Alice Eve nin soğuk olduğunu söylemesin. Bence gayet de rolüne oturmuş. Birbirini tanımayan 2 kişinin bir gecesini konu alan filmde sanki sizde ordaymışsınız hissi alıyorsunuz. Brooke a yardım etmek için birşeyler bulmaya çalışırken havadaki gerginliği hissediyor bi yandanda yavaş yavaş oluşan bir ilişkinin heycanına kapılıyorsunuz. Tabi herkes benim aldığım tadı almayanilir :)
6 ay önce
tunaturan profil resmi
tunaturan
Filmin devamı gelmeli,açıkçası ben bitmesine şaşırdım öyle hop diye bitirilir mi ya! Dokunaklı,izlemesi güzel bir film fakat sonu beni pek tatmin etmedi.
1 yıldan fazla önce
buketaktas profil resmi
buketaktas
güzeldi..
2 yıl önce
Lioness profil resmi
Lioness
Dram filmlerinin ya çok iyi bir senaryosu olması lazım ya da vasat senaryoyuyu bir level artıracak aktör-aktirslere.. İşte bu ikinci kalıba yakışan bir film olmuş. Konunun sıradanlığı yanıltmasın film çok sürükleyici AMAAAA sonunu tutmadım... Aklımda deli sorular :p
2 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
before sunrise serisi kadar olmasa da beklentiyi karşılayan samimi bir film, diyaloglar ve oyuncular başarılı ve içten,sevdim..
2 yıl önce
gangrel profil resmi
gangrel
Sıkıcıydı yapmacıktı vakit kaybı.
2 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
çok yapmacık ve saçma başladı ve o şekilde bitti. filmde beğendiğim tek şey sonlara doğru duyduğum bir şarkıydı.
2 yıldan fazla önce

Before We Go filmini beğenenler

Before We Go filmi hakkında ilgi çekici içerikler