Aşkın Halleri (Beginners) (2010)

Aşkın Halleri (2010)Beginners

Puan 8.2 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
105 dakika
41
3
120
59
Özet Fragman Beğenenler
gingeR profil fotoğrafı
gingeR
mmeeeh.. chill 6,5/10
error_outline
ziziking profil fotoğrafı
ziziking
Kıyıda köşede kalmasın izleyeyim aradan çıksın diye açtığım ama neden bilmiyorum (belki psikanalitik ögelerdendir) çok beğendiğim bir film oldu. Birde uzun zaman sonra bir filmi izlerken sigara içmek çekti canım.
error_outline
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
Hayatın içinden, çok hassas bir film.. yine burcu balık olan filmlerden, bu yüzden çok sevdim.İncinmemek adına yaşanan gelgitler, iç hesaplaşmalar ve özgür kalışlar çok güzel yansıtılmış.Farklı bir tarzı var ama kesinlikle duygulara direk dokunuyor, hatta bazı sahnelerde gözlerim doldu.Hayatta kendine rağmen beginner olmak gerçekten cesaret ister.Aksiyon bekleyenler,içsel anlatımları sevmeyenler uzak dursun.
error_outline
bernausanmaz profil fotoğrafı
bernausanmaz
tertemiz bir film. yönetmenin ara ara sahne aralarına serpiştirdiği ufak marjinal hamleler dışında durağan, naif bir akışı var. karakterler doğal, samimi. herşeyden öte film, hayattaki o, dışarıdan korkunç gözüken 'beginner' olma evresinin içine girildiğinde bir o kadar heyecanlı olduğunu bütün doğallıyla vermiş.
error_outline
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
Sonu olmamış mı ne -_- genel anlamda dinlendirici alttan mesaj verici bi filmdi.kötü değildi ama öyle çok da iyi değildi. İzlediğim sitede övmüşler de övmüşler.öyle beklentisiz izleyin yani :) bi de yine ve yine film adı çevirisi berbatt:)
error_outline
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
sasirtmaya calismadan, olaganustu karakterler sunmadan, fantaziye kacmadan da guzel bir film olabilecegini gosterenlerden...
error_outline
cinemarty profil fotoğrafı
cinemarty
Kapsadığı türleri layıkıyla veren bir film. İzlemesi gerçekten keyifliydi.
error_outline