Askin Halleri (Beginners) (2010)

Askin Halleri (2010)Beginners

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
105 dakika
39
3
115
54
ziziking profil fotoğrafı
ziziking
Kıyıda köşede kalmasın izleyeyim aradan çıksın diye açtığım ama neden bilmiyorum (belki psikanalitik ögelerdendir) çok beğendiğim bir film oldu. Birde uzun zaman sonra bir filmi izlerken sigara içmek çekti canım.
error_outline
neredeyse 4 yıl önce
b.u.r.c.u profil fotoğrafı
b.u.r.c.u
Hayatın içinden, çok hassas bir film.. yine burcu balık olan filmlerden, bu yüzden çok sevdim.İncinmemek adına yaşanan gelgitler, iç hesaplaşmalar ve özgür kalışlar çok güzel yansıtılmış.Farklı bir tarzı var ama kesinlikle duygulara direk dokunuyor, hatta bazı sahnelerde gözlerim doldu.Hayatta kendine rağmen beginner olmak gerçekten cesaret ister.Aksiyon bekleyenler,içsel anlatımları sevmeyenler uzak dursun.
error_outline
5 yıldan fazla önce
bernausanmaz profil fotoğrafı
bernausanmaz
tertemiz bir film. yönetmenin ara ara sahne aralarına serpiştirdiği ufak marjinal hamleler dışında durağan, naif bir akışı var. karakterler doğal, samimi. herşeyden öte film, hayattaki o, dışarıdan korkunç gözüken 'beginner' olma evresinin içine girildiğinde bir o kadar heyecanlı olduğunu bütün doğallıyla vermiş.
error_outline
5 yıldan fazla önce
Aaisha profil fotoğrafı
Aaisha
Sonu olmamış mı ne -_- genel anlamda dinlendirici alttan mesaj verici bi filmdi.kötü değildi ama öyle çok da iyi değildi. İzlediğim sitede övmüşler de övmüşler.öyle beklentisiz izleyin yani :) bi de yine ve yine film adı çevirisi berbatt:)
error_outline
neredeyse 6 yıl önce
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
sasirtmaya calismadan, olaganustu karakterler sunmadan, fantaziye kacmadan da guzel bir film olabilecegini gosterenlerden...
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
cinemarty profil fotoğrafı
cinemarty
Kapsadığı türleri layıkıyla veren bir film. İzlemesi gerçekten keyifliydi.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce