Belgica (2016) afişi

Belgica (2016)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Dram
Ülke
Belçika
Süresi
127 dakika
Brook Yirmilerinin sonlarındaki Jo, bir zamanlar sanatla uğraşmış ama başarılı olamamıştır. Tutkusunu, yeni açtığı ve diğer tüm barlardan farklı olmasını istediği Belgica’ya taşır. Öte yandan ağabeyi Frank, şehre uzak bir yerde aldığı çiftliğiyle uğraşırken ikinci çocuğunun dünyaya gelmesini bekler. Jo’nun barına yaptığı bir ziyaret sonrasında iki kardeş Belgica’yı daha büyük, modern ve eğlenceli bir yer haline getirmeye karar verir.

Yorumlar

otekiben profil resmi
otekiben
klasik sayılabilecek bir konuyu başarılı biçimde işleyen film. karakterlerin biraz daha derinine inebilseymiş efsane olacakmış. yediden yetmişe herkesin hayali olan bir olay üzerine ibretlik hikaye. final şarkısı başta olmak üzere müzikler ayrıca başarılı.
3
1 yıldan fazla önce
Brook profil resmi
Brook
Müziğe doyacaksınız! Hikaye yapısı da oldukça etkileyici olan bu filmi izledikten hemen sonra, belki de film bitmeden, bir barda canlı performans sergileme hevesiyle dolacaksınız :) Gent'teki Charlatan Bar isimli dünyaca ünlü gece kulübünden esinlenerek tasarlanan Belgica isimli bu mekanda geçen tüm performans sahneleri sizi mutlaka capcanlı tutacak ve içine alacaktır! bateri performansına bayıldım ve en son çalan o müzik yok mu...!!! Gerek sinematografik çekimleri gerek ışık kullanımı ve bir çok başka konuda çok başarılı olduklarını söyleyebilirim. İyi seyirler izleyecek olan herkese.
2
1 yıldan fazla önce
sinefilzeyn profil resmi
sinefilzeyn
Aman tanrım ne mükemmel bir film öyle! iki saatin içinde her duyguyu yaşatıyor, mutluluk-mutsuzluk, heyecan, öfke, hayal kırıklığı,soundtrack hele kudurtur insanı. Yükselip dibe batan o karakterler! Onlarla yaşıyorsun her şeyi,
izleyin pilizzzz.
1
1 yıldan fazla önce
eminuk profil resmi
eminuk
O müzikler neydi öyle! İçmeden sarhoş olmuş gibiyim. Türkçe şarkı duymak kısa da olsa çok keyifliydi. Onun dışında konu itibariyle sevdim. Avrupai aşk ve aile ilişkilerini çok güzel yansıtmış bence.
3
1 yıldan fazla önce

Belgica filmini beğenenler

Belgica filmini içeren raflar

Belgica filmi hakkında ilgi çekici içerikler