Hayatimin çalimi Beckham (Bend It Like Beckham) (2002) afişi

Hayatimin çalimi Beckham (2002)
Bend It Like Beckham

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
İngiltere
Süresi
112 dakika
mineucar Jesse, ailesinin üzerinde kurduğu tüm baskılara rağmen, futbol tutkusunu hayata geçirmek isteyen Hintli bir kızdır. Bir gün, daha profesyonel bir takımda oynama şansı yakalar ve ailesinden gizli küçük bir kadınlar takımında oynamaya başlar. Ünlü futbolcu Beckham gibi başarılı olma hayalleri, ailesinin kendisini futbol oynarken yakalamasıyla suya düşer gibi olur. Bütün dünyayı kasıp kavuran futbol tutkusunun, İngiltere'de yaşayan Hintli bir kız üzerindeki etkilerini konu edinen sevimli bir komedi.

Yorumlar

Philosophy profil resmi
Philosophy
İnsanların; sen osun, busun diye sınıflandırdığı, bireyin hayatına dair yapabilecelerinin sınırına çıkartılmadığı, biz ailemizden öyle gördük baskısının gayet güzel işlendiği ders çıkarılası bir film.
1
5 ay önce
esarialtin profil resmi
esarialtin
Hayal gücünün toplumsal baskıların üstünden gelmek için bir araca dönüşebileceğini anlatıyor. birileri size kim olacağınızı söyleyebilir, bununla ilgilli yaşam size kıyak yapmaya da bilir. Sizi siz yapan yinede yüreğinizdeki güç olacaktır. Pes etme, çalış , yaşamaktan korkma.... Beckham süprizi de var içinde bir yerlerde kısa, az öz ... Tavsiye ederim tam bir aile filmi.
3
2 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
farklı bir konusu olan güzel anlamlı bir film , pek bilinmiyor olması dezavantajı tabi.
0
3 yıldan fazla önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
18 yaşındaki bir kızın futbol oynama hikayesi
0
3 yıldan fazla önce

Bend It Like Beckham filmini beğenenler

Bend It Like Beckham filmini içeren raflar

Bend It Like Beckham filmi hakkında ilgi çekici içerikler