Benim Adım Feridun (2016)

Benim Adım Feridun (2016)

Puan 4.9 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
111 dakika
12
16
98
10
arifcicek profil fotoğrafı
arifcicek
film en güzel yerinde bitti. feridun ve ersan'ın karşılaşmasını izlemek isterdim. feridun'un gerçek kimliğini açıklamasını falan derken... çerezlik film...
error_outline
yaklaşık 3 yıl önce
kabasakal profil fotoğrafı
kabasakal
Filmin anlatmak istediği süreç gayet komik ve dramatik bir yere evrilebilirdi ama ilk yarım saatinden itibaren bütün öykü şarampole yuvarlanıyor. Vasat altı, zaman kaybı bir film.
error_outline
3 yıldan fazla önce
rusyena profil fotoğrafı
rusyena
Sevdim...
error_outline
3 yıldan fazla önce
tugberto profil fotoğrafı
tugberto
Öyküyle pek bir alakası olmayan, hayal kırıklığına uğratan film.
error_outline
yaklaşık 5 yıl önce
ufukercetin profil fotoğrafı
ufukercetin
çağan ırmak tan çok kötü bir film ..şaşırtıcı !
error_outline
6 yıldan fazla önce
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Çağan'ın, Mahir Ünsal Eriş'in Olduğu Kadar Güzeldik kitabındaki hikayeden uyarlanan film biraz bana da hava da kalmış gibi geldi. Çağan Irmak'ı çok sevdiğimden bekletim biraz fazla olsa da biraz tadında bırakmak istemiş. Kitaptaki gibi sözlerin, şiirsel anlatımın hakim olduğundan bormal beğenimi kazandı ama bir şeyler eksikti sanki. Hikayesini okuduğum gibi bi kısmı biraz farklı olsa da okuyan, filmi izlediğinde her şeyi güzelce yansıtmış diyecektir. Oyuncu kadrosu Büşra Pekin haricinde iyidi ve bütünlüğü havayı güzel yakalamışlar. Büşra'nın rolü ve duruşu pek yavandı. Başka birisi olabilirdi. Çağan'ın, demirbaş oyuncularından Suzan Aksoy'u tekrardan görmek güzeldi. Özlemişim. Daha da vıçvıçlaştırmadığı için yinede iyidi..
error_outline
neredeyse 7 yıl önce
digigirl profil fotoğrafı
digigirl
Ahh be Cagan neresinden tutsam bilemedim.Mahir Unsal Eris e ait bu derin- icli hikaye tuhaf bir bicimde havada kalmis.Giris umut veriyor fakat devamini (busra ve ozgenin skeçimsi abartili oyunculuklari feci) Halil ve tecrubeli oyuncular bile kurtaramiyor.Cagan Irmak in kapasitesinin cok altinda bir is cikardigi asikar.
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
gerçekten çok büyük hayal kırıklığı yaratan bir film oldu benim için . Çağan Irmak en sewdiğim türk senarist yönetmendir ama bu film tamamiyle onun için bir fiyasko . film o kadar sıkıcı ki beraber gittiğim arkadaşım 1 buçuk saat uyudu ben ise uyumamak we filmden çıkmamak için kendimi zor tuttum . oyuncular çok kaliteli olsa da oyunculuklar hiçte kaliteli değildi , ortada bir ana fikir yok bırakın ana fikri ortada konu yok bu film neden çekilmiş ne anlatmak istemiş anlamadım. aşk yok , komedi yok eğlence yok dram yok çok çok kötüydü gerçekten zamana paraya her şeye yazık hiç olmamış !!!
error_outline
yaklaşık 7 yıl önce