Benny'nin Videosu (Benny's Video) (1992)

Benny'nin Videosu (1992)Benny's Video

Puan 7.7 (11 kullanıcı)
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
Almanca
Ülke
Avusturya
Süre
105 dakika
51
2
102
71
Rainbow profil resmi
Rainbow
İnsanı çıldırtan bir soğukkanlılık. Yine gerildim yine daraldım ya bu ne insan bu kadar ' buz ' olur mu ? Arno Frisch seni bu rollerin yüzünden sevesim varsa da yok artık :D Küçüklükten belliymiş senin bu hallerin. Dehşet vicdan muhasebesi yapabileceğiniz bir yapım. Haneke yine ziyadesiyle rahatsız etti. Neyse ki bu rahatsızlığı sevgili @Celestine 'le birlikte paylaştım :)
report_problem
3 ay önce
Philosophy profil resmi
Philosophy
Hazmetmesi gerçekten zor. Ne desem bilemedim. Filmdeki malum şahısların, hissizliği çarptı resmen. Eleştirisi amanın.. Berbat ve beter hissediyorum teşekkürler Haneke.👋🏻
report_problem
7 ay önce
jalapeno profil resmi
jalapeno
İzlerken en çok yorulduğum film diyebilirim. 30 saniyede bir dakika ibaresine baktım ne zaman bitecek diye. Başıma bir şey gelmeyecekse bu kadar güzel bir konu nasıl bu kadar sıkıcı işlenebilir merak ediyorum. Nice iç daraltan film izledim ve sanırım burada da amaç buydu ama iç daraltmayı geçtim zerre bir şey hissetmedim. Belki Haneke tarzı bana göre değildir.
report_problem
3 yıldan fazla önce
cimcini profil resmi
cimcini
haneke'nin en iyi filmi olmasa da yine iyi filmdir. 400 darbe'nin haneke versiyonu diyebilirim. Ruh hastası oç ... severim kendisini.
report_problem
neredeyse 6 yıl önce
eskon profil resmi
eskon
haneke varsa şiddet göreceksiniz. şiddete hazır olun
report_problem
6 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
filmin konusu zaten oha...onu gectim finaline milyon kere oha...
report_problem
6 yıldan fazla önce