Benny'nin Videosu (Benny's Video) (1992)

Benny'nin Videosu (1992)Benny's Video

Puan 7.9 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
Almanca
Ülke
Avusturya
Süre
110 dakika
52
2
109
71
Özet Fragman Beğenenler
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
İnsanı çıldırtan bir soğukkanlılık. Yine gerildim yine daraldım ya bu ne insan bu kadar ' buz ' olur mu ? Arno Frisch seni bu rollerin yüzünden sevesim varsa da yok artık :D Küçüklükten belliymiş senin bu hallerin. Dehşet vicdan muhasebesi yapabileceğiniz bir yapım. Haneke yine ziyadesiyle rahatsız etti. Neyse ki bu rahatsızlığı sevgili @Celestine 'le birlikte paylaştım :)
error_outline
Philosophy profil fotoğrafı
Philosophy
Hazmetmesi gerçekten zor. Ne desem bilemedim. Filmdeki malum şahısların, hissizliği çarptı resmen. Eleştirisi amanın.. Berbat ve beter hissediyorum teşekkürler Haneke.??
error_outline
jalapeno profil fotoğrafı
jalapeno
İzlerken en çok yorulduğum film diyebilirim. 30 saniyede bir dakika ibaresine baktım ne zaman bitecek diye. Başıma bir şey gelmeyecekse bu kadar güzel bir konu nasıl bu kadar sıkıcı işlenebilir merak ediyorum. Nice iç daraltan film izledim ve sanırım burada da amaç buydu ama iç daraltmayı geçtim zerre bir şey hissetmedim. Belki Haneke tarzı bana göre değildir.
error_outline
cimcini profil fotoğrafı
cimcini
haneke'nin en iyi filmi olmasa da yine iyi filmdir. 400 darbe'nin haneke versiyonu diyebilirim. Ruh hastası oç ... severim kendisini.
error_outline
eskon profil fotoğrafı
eskon
haneke varsa şiddet göreceksiniz. şiddete hazır olun
error_outline
otekiben profil fotoğrafı
otekiben
filmin konusu zaten oha...onu gectim finaline milyon kere oha...
error_outline