Beverly Hills Cop III (1994) afişi

Beverly Hills Cop III (1994)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
104 dakika
KerseL Eddie Murphy, Detroitli polis memuru Axel Foley olarak bu hareketli macerayla geri dönüyor. Axel Foley, araba hırsızlığı yapan bir çeteyi takip ederken patronunu öldüren katille karşılaşır. Katilin peşine düşen Axel, bir anda kendini kalpazan mafyasının içinde bulur ve olayı araştırmak için Los Angeles'a gitmek zorunda kalır.

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

PaRaNoYa7 profil resmi
PaRaNoYa7
Serinin sevdiğim tek filmi. Daha az dialog daha fazla aksiyon.
neredeyse 2 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Yine güzeldi eğlenceliydi fakat ilk iki film gibi değildi. Zaten Axel Foley bile farklıydı. Sanki serinini üçüncü filmi değil de aynı isimde ve polisiye komedi olarak farklı bir filmde oynamış gibiydi Eddie Murphy. Yine de çocukluğumun serisidir her zaman izlerim tabi :)
3 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Detroit'te yaşayan Axel Foley'in şefi Douglas Todd bir baskın sırasında vurulur. Douglas ölmeden önce Axel'dan katilini yakalamasını ister. Patronuna söz veren Axel katili bulmak için araştırmalarına başlar ve izine Beverly Hills'teki Wonder World isimli bir eğlence merkezinde rastlar. Beverly Hills'e geldiğinde Axel eski dostu Billy Rosewood ile buluşur. Taggart'ın emekliye ayrıldığını öğrenen Axel, Billy'nin yeni ortağı Jon ile tanışır. Bu sırada eğlence parkında yaşanan bir kazadan kıl payı dönülür ve Axel iki çocuğun hayatını kurtarır. Kaza ile ilgili güvenlik şefi ile görüşmek isteyen Axel şaşkınlıa düşer: Douglas'ın katili karşısındadır.
3 yıldan fazla önce

Beverly Hills Cop III filmini beğenenler

Beverly Hills Cop III filmini içeren raflar

Beverly Hills Cop III filmi hakkında ilgi çekici içerikler