Beyaz Melek (The White Angel) (2007)

Beyaz Melek (2007)The White Angel

Puan Yeterli oy sayısına ulaşılamadı
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
115 dakika
145
29
1044
19
Özet Fragman Beğenenler
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
Toplumsal mesajların verildiği,Anlamlı bir dram filmi.Kenter efsane.7.7
error_outline
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Hoş bir filmdi. Güzel de bir konusu var. Tek sorunu dram olayını biraz abartıya kaçırmışlar bazı sahneler o yüzden duyguyu geçiremiyor. Onun dışında bir çok da eski usta ismi barındırıyor.
error_outline
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
Aslında film kötü sayılmaz, konusu çok güzel ama çok yapmacık olmuş. Bazı replikler, oyuncular filan (Usta oyunculara lafım yok). Hele Zeynep Tokuş'un o vasat oyunculuğu, aynı zamanda Mahsun Kırmızıgül'ün de. Dünyanın en acı olaylarından biri de huzur evlerinde/çocuk esirgeme kurumlarında şiddet gören yaşlılar/çocuklar. Tabi böyle bir filmde bunu da işlemeleri güzel ama o bakıcı kadının o abartılı davranışları filan vs vs. Bir şeyler fazlaydı filmde abartılı geldi bazı yerler. Yani başta da söylediğim gibi kısaca yapmacık geldi bana film.
error_outline
alicancam profil fotoğrafı
alicancam
İzledikten sonra anne ve babamı aramıştım. Tamamen dram. Merak ediyorsanız ve böyle konulara ilgi duyuyorsanız izleyebilirsiniz yoksa hiç bulaşmayın.
error_outline
RussellCroweHayrani profil fotoğrafı
RussellCroweHayrani
Ağlamaktan gözlerim şişmişti
error_outline
.SimS. profil fotoğrafı
.SimS.
buram buram acıtasyon,dram, kokan bir film yani sırf dram basılmış ( türk halkı sever ya ) izleyiciyi duygusal ruhsal bir drama sokalım diyen klasik mahsun kırmızıgül filmi .. ha film kötü mü hayır değil , ama izlerken of yeter bu ne ya da diyorsunuz .
error_outline
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
çok güzel...izlerken gözyaşlarınıza hakim olamazsınız
error_outline