Beyaz Melek (The White Angel) (2007)

Beyaz Melek (2007)The White Angel

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
115 dakika
143
29
1028
19
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Hoş bir filmdi. Güzel de bir konusu var. Tek sorunu dram olayını biraz abartıya kaçırmışlar bazı sahneler o yüzden duyguyu geçiremiyor. Onun dışında bir çok da eski usta ismi barındırıyor.
report_problem
2 yıldan fazla önce
Celestine profil resmi
Celestine
Aslında film kötü sayılmaz, konusu çok güzel ama çok yapmacık olmuş. Bazı replikler, oyuncular filan (Usta oyunculara lafım yok). Hele Zeynep Tokuş'un o vasat oyunculuğu, aynı zamanda Mahsun Kırmızıgül'ün de. Dünyanın en acı olaylarından biri de huzur evlerinde/çocuk esirgeme kurumlarında şiddet gören yaşlılar/çocuklar. Tabi böyle bir filmde bunu da işlemeleri güzel ama o bakıcı kadının o abartılı davranışları filan vs vs. Bir şeyler fazlaydı filmde abartılı geldi bazı yerler. Yani başta da söylediğim gibi kısaca yapmacık geldi bana film.
report_problem
3 yıldan fazla önce
alicancam profil resmi
alicancam
İzledikten sonra anne ve babamı aramıştım. Tamamen dram. Merak ediyorsanız ve böyle konulara ilgi duyuyorsanız izleyebilirsiniz yoksa hiç bulaşmayın.
report_problem
6 yıldan fazla önce
RussellCroweHayrani profil resmi
RussellCroweHayrani
Ağlamaktan gözlerim şişmişti
report_problem
6 yıldan fazla önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
buram buram acıtasyon,dram, kokan bir film yani sırf dram basılmış ( türk halkı sever ya ) izleyiciyi duygusal ruhsal bir drama sokalım diyen klasik mahsun kırmızıgül filmi .. ha film kötü mü hayır değil , ama izlerken of yeter bu ne ya da diyorsunuz .
report_problem
neredeyse 7 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
çok güzel...izlerken gözyaşlarınıza hakim olamazsınız
report_problem
neredeyse 7 yıl önce