Rüya (Bi-mong) (2008) afişi

Rüya (2008)
Bi-mong

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
Güney Kore
Süresi
95 dakika
despi Jin rüyasında kendisinin sebep olduğu bir kaza görür. Gördüğü bu kabustan çok etkilenir ve rüyasında gördüğü kaza alanına gitmekten kendisini alamaz. Oraya gidince gerçekten bir kaza olduğunu görür. Kazayı yapan Ran ile tanıştığında aralarında bir bağ olduğunu farkeder. Jin'in rüyasında gördüklerini Ran gerçek hayatta uyurgezerken yapıyordur..

Fragman bulunamadı.

Yorumlar

orkunkeskin1 profil resmi
orkunkeskin1
ingilizce dışındaki dillerde çekilen filmlerden nefret etmeme rağmen sonuna kadar gözlerim yaşlı izlediğimi söylesem hiç sevmediğim tarzda filimlerden olup beni benden almasınımı övsem yoksa Kim Ki Duk ın sanatınımı övsem yoksa sadece efsane filmlerdenmi desem bilemedim. ama izleyin.
2 yıl önce
burcst profil resmi
burcst
Konusu beni çok etkiledi, özelllikle ortalarına kadar çok iyi gitti,ama sonunu sevemedim, sanki psikolojik gerilime dönüştü, çok üzdü.Bu konuyu ying yang felsefesine bağlayıp daha içsel bişeyler ortaya çıkarabilirlerdi ama yine de kötü film diyemem, izlenmeye değer oyunculardı.
2 yıldan fazla önce
starch profil resmi
starch
Konu güzel, çekimler güzel, biraz ağır tempolu olmasına rağmen beğendim.
2 yıldan fazla önce
minnak profil resmi
minnak
çok hüzünlü,allahım nasıl bir durumdalar nasıl bir fedakarlık bu dedirten inanılmaz bir film
neredeyse 3 yıl önce
Astronom profil resmi
Astronom
bir yanda sevdiğini zihninden, ruhundan, bedeninden, evinden çıkaramayan bir adam. diğer yanda adamın rüyalarının öznesi olmak zorunda kalan bir kadın. birbirini tanımayan iki insanın bu çıkmazdan kurtulma yolları arayışını anlatan bir film. iç içe geçmiş ilişkilerin, aşk uğruna çekilen ızdırabın, pişmanlığın, nefretin resmedildiği kim ki duk filmi..
3 yıldan fazla önce
otekiben profil resmi
otekiben
o nasil bir finaldir ya...bitirdi beni...kim ki-duk'un herzamanki huzunlu oykulerine bir tane daha eklenmis...
3 yıldan fazla önce

Bi-mong filmini beğenenler

Bi-mong filmi hakkında ilgi çekici içerikler