6 Süper Kahraman (Big Hero 6) (2014) afişi

6 Süper Kahraman (2014)
Big Hero 6

Puan Like 420736f74984641283fb4653fb9afe852723a183e63bea64e60fbd53aa48904e 8.2 / 9 kullanıcı
Senin Puanın
Yönetmen
Ülke
ABD
Süresi
102 dakika
Blacklion Oldukça zeki bir robot tasarımcısı olan Hiro Hamada kendisini bir anda bir suç örgütünün içinde bulacaktır. Kötü adamların amacı yüksek teknolojili “San Fransokyo” kentini yerle bir etmektir. En yakın arkadaşı Baymax ‘ın yardımıyla Hiro, şehri kurtarmak için oluşturulan gönüllüler ordusuna katılır…

Yorumlar

Brook profil resmi
Brook
Mutlaka izlenmesi gerektiğini düşündüğüm bir animasyon :) Kaliteli ve eğlenceli.
1
1 yıl önce
Laylaylom profil resmi
Laylaylom
Fragmanına Youtube da gezinirken rastgelmiştim. O zaman daha vizyona bile girmemişti. Vizyona girer girmez izledim .Bence güzeldi :)
0
1 yıldan fazla önce
pinkcrow7 profil resmi
pinkcrow7
Güzeldi...
0
neredeyse 2 yıl önce
arifcicek profil resmi
arifcicek
Japon Avengers yorumları yapılmıştır ama harbiden öyle. Birde Baymax tam bir orjinal karakter olmuş. Film sadece onun üzerine bile olurmuş yani . Güzel filmdi.
0
2 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
çok iyi bir animasyon olmuş izlerken çok keyif aldım , sıkılmadan yer yer gülerek izledim , umarım 2. filmi gelir tawsiye ederim özellikle animasyon sewenler çok beğenecektir :)
4
2 yıl önce
digigirl profil resmi
digigirl
Sadece çocuklara değil hatta belki daha çok yetişkinler için bir animasyon.Bazı anlarda animasyon olduğunu bile unutuyorsunuz.Konu gayet başarılı,disney yine yapmış.Afiş biraz yanıltıcı ağır,düşündürücü bir animasyon bekliyor insan fakat baya hızlı bir action ve akıcı bir film ile karşı karşıyayız.
3
2 yıl önce
gangrel profil resmi
gangrel
Eğlendirdi farklı bir film değil ama eğlenceli izlenir.
0
2 yıl önce
mervyazc profil resmi
mervyazc
''süper kahramanlar olmak için yola çıkmadık ama bazen hayat planladığın gibi gitmez''.Mükemmel bir animasyon.İçerdiği mesajlar hem çocuklar için hemde yetişkinler için çok önemli.Resmi olarak bir Marvel çizgi romanından uyarlanmış olan bu animasyonu hem Marvel hayranları, hem animasyon sevenler kesinlikle izlemeli :)Not: Film bittikten sonra koltuklarınızdan kalkmayın. Her Marvel filminde olduğu gibi bu filmin de sonunda ekstra bir sahne var, haberiniz olsun.
2
2 yıldan fazla önce
incrediblecolor profil resmi
incrediblecolor
Son zamanlarda izlediğim en iyi animasyonlardan birisi.
0
2 yıldan fazla önce
seksen profil resmi
seksen
Öncelikle şunu söylemek isterim ki; ergenliğin ve beraberinde getirdiği duygusal karmaşaların, tam da buna ihtiyacı olan yaş kesimine bu derece güzel anlatıldığı bir animasyon daha hatırlamıyorum. Duyguların, çoğu animasyonun haricinde gayet gerçekçilik temelli işlenişi, ve elbette karakterlerin gerek çizimleriyle gerek hikayeleriyle izleyiciyi kendilerine bağlaması, bu animasyonu gözümde bir basamak daha yukarı taşıyor. Bu 102 dakikanın içinde ayrıca ölümün kabullenilmesi ve umudun sürdürülmesi, yine duygu ve olay harmanı eşliğinde izleyiciye sunuluyor.
5
2 yıldan fazla önce
Senemini profil resmi
Senemini
Hani bazi filmler vardir tekrar tekrar izlenir, bu oyle degildi acikcasi:) Ama bir kere izlenir ;) 7.0/10
0
2 yıldan fazla önce
rezo1903 profil resmi
rezo1903
duygusal, eğlenceli,bilimsel... devamı gelir.
0
2 yıldan fazla önce
Meriadoc profil resmi
Meriadoc
Filmi izlerken gözleri dolmayan bizden değildir!!1
0
neredeyse 3 yıl önce
emrebo profil resmi
emrebo
Çok güzeldi tavsiye ederim.
0
neredeyse 3 yıl önce
hakan68 profil resmi
hakan68
kesinlikle tavsiye ederim çok güzel bi animasyon olmuş
0
neredeyse 3 yıl önce
esarialtin profil resmi
esarialtin
Biz laiklik tartışırken, insanlar sekülerliği öneriyorlar çocuklarına. Ne kadar güzel hayal gücü olan, yaratıcı insanların elinden çıkmış bir iş. Şiddet öğeleri içeriyor malesef ama hayatın neresinde şiddetten yalıtılıyoruz? Çok küçük çocuklar harici bence herkesin izleyebileceği başarılı bir film. Baymax inanılmaz komik bir karakter, Hiro tam bir yaratıcı lider ... Çocuklarımızın beynini ne kadar boş zırvalıklarla doldurduğumuzu hatırlattı biraz da bana... Bilime ihtiyacımız var, birbirimize sarılmaya, yaralarımızı beraber sarmaya... Kin nefret ve intikam zavallılar içindir diyor film... Seküler bir dünya da yaşamak çok mu büyük hayal bizler için ??? İçimden bir çocuk Belki diyor :D??????
1
neredeyse 3 yıl önce
ozzalty profil resmi
ozzalty
çok başarılı bir animasyon
1
neredeyse 3 yıl önce
ENeMyPeAcE profil resmi
ENeMyPeAcE
Dikkate aldığım yorumcular demişki yukarı baktan daha iyi diye... işin aslı yukarı bak ın tırnağı olamaz.. zaman kaybı
0
neredeyse 3 yıl önce
SoulArt profil resmi
SoulArt
Çok başarılı bir animasyon tavsiye ederim
2
neredeyse 3 yıl önce
okandemirel profil resmi
okandemirel
Trailer izledikten sonra filmde çok farklı olayların olacağını düşünmüştüm. Aksine bana daha klasik bi animasyon gibi geldi. Beklentim çok daha farklıydı wreck it ralph tarzında bir şey bekliyordum. Ya çok animasyon izlemekten ya da biraz büyümüş olmamdan kaynaklı ben pek beğenmedim. Zaman kaybı mıydı? Hayır, çerez niyetine izlenebilir
0
neredeyse 3 yıl önce
duygu profil resmi
duygu
Disney'den beklenen kalitede güzel bir animasyon. Seslendirme çok başarılı.
1
neredeyse 3 yıl önce
Ricky.McFloyd profil resmi
Ricky.McFloyd
Yılın The Lego Movie ile birlikte en güzel animasyon filmiydi hatta ondan daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bir animasyon filminde aradığım herşey vardı. Tüm animasyon severlere tavsiye ederim.
0
3 yıl önce
yabann profil resmi
yabann
Animasyon severler ekran başına :) güzel filmdi arkadaşlar tavsiye ederim . Animasyon filmlerden hoşlananlar için kaçırmamaları gereken bir film. Sinema yerine indirip evde izlenirse daha iyi :D orjinal sürüm ve altyazısı yeterli . İyi seyirler
3
3 yıl önce

Big Hero 6 filmini beğenenler

Big Hero 6 filmini içeren raflar

Big Hero 6 filmi hakkında ilgi çekici içerikler