Bill ve Ted'in Maceralari (Bill & Ted's Excellent Adventure) (1989)

Bill ve Ted'in Maceralari (1989)Bill & Ted's Excellent Adventure

Puan 7.1 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
90 dakika
27
1
87
19
Celestine profil fotoğrafı
Celestine
Eğlenceli vakit geçirmek isteyenlere tavsiye ederim. Ben çok eğlendim. Keanu'yu bu rolde izlemek çok keyifliydi
error_outline
3 yıldan fazla önce
Eternity profil fotoğrafı
Eternity
Absürt komedi isteğini tam anlamıyla karşılayan, zamanında çok tutulup oyunu ve hatta çizgi filmi çıkmış, ikinci filmiyle hayal kırıklığı yaratmış ve bu sene aradan geçen yaklaşık 30 yılın sonunda üçüncü filmi gelecek komedi yapımı. Bazı sahnelerde kahkaha atmamak inanın çok zor. Keanu Reeves'i alışılmadık bir rolde görmek, izleyenleri özellikle şaşırtacaktır. :)
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce
Lioness profil fotoğrafı
Lioness
Tam anlamıyla absürt komedi :D Filmin geneline güldüm ama Keanu'ya çok yarı bi güldüm ya :D
error_outline
neredeyse 5 yıl önce
yazcsefa profil fotoğrafı
yazcsefa
Açıkçası beklediğim kadar eğlenemedim. Dönemin atmosferi güzel yansıtılmış olsa dahi hikayenin yetersizliği ve tatmin edicilikten uzak maksadı benim için filmi vasatın ötesine taşımaya yetmedi. Keanu Reeves 'ı böyle bir rolde görmek asla hayal edemeyeceğim bir durumdu ve maalesef Alex Winter ile paylaştıkları aptal karakter başrolleri bana sempatiklikten uzak ve sinir bozucu derecede fazla aptal geldi. Sıkılmadan kendini izlettirse de vaktinizi daha iyi filmlere ayırmanızı tavsiye ederim.
error_outline
5 yıldan fazla önce
TARIK59 profil fotoğrafı
TARIK59
Ted "Theodore" Logan (Keanu Reeves) ve Bill S. Preston (Alex Winter), tarih dersinden ve bu şekilde üniversiteden mezun olmak için bir araştırma yapmak zorundalar. Rufus isimli biri, gelecekten bir telefon klubesinin içine yolculuk ediyor ve onlara, varlıklarının insanoğlunun geleceği açısından çok önemli olduğunu anlatıyor. Böylece Bill ve Tedd, zaman içerisinde yolculuğa çıkıyorlar.
error_outline
neredeyse 10 yıl önce