Bill ve Ted'in Maceralari (Bill & Ted's Excellent Adventure) (1989)

Bill ve Ted'in Maceralari (1989)Bill & Ted's Excellent Adventure

Puan 6.7 (6 kullanıcı)
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
Süre
90 dakika
24
1
83
20
Celestine profil resmi
Celestine
Eğlenceli vakit geçirmek isteyenlere tavsiye ederim. Ben çok eğlendim. Keanu'yu bu rolde izlemek çok keyifliydi
report_problem
3 ay önce
PorcoRosso profil resmi
PorcoRosso
Absürt komedi isteğini tam anlamıyla karşılayan, zamanında çok tutulup oyunu ve hatta çizgi filmi çıkmış, ikinci filmiyle hayal kırıklığı yaratmış ve bu sene aradan geçen yaklaşık 30 yılın sonunda üçüncü filmi gelecek komedi yapımı. Bazı sahnelerde kahkaha atmamak inanın çok zor. Keanu Reeves'i alışılmadık bir rolde görmek, izleyenleri özellikle şaşırtacaktır. :)
report_problem
9 ay önce
Lioness profil resmi
Lioness
Tam anlamıyla absürt komedi :D Filmin geneline güldüm ama Keanu'ya çok yarı bi güldüm ya :D
report_problem
1 yıldan fazla önce
yazcsefa profil resmi
yazcsefa
Açıkçası beklediğim kadar eğlenemedim. Dönemin atmosferi güzel yansıtılmış olsa dahi hikayenin yetersizliği ve tatmin edicilikten uzak maksadı benim için filmi vasatın ötesine taşımaya yetmedi. Keanu Reeves 'ı böyle bir rolde görmek asla hayal edemeyeceğim bir durumdu ve maalesef Alex Winter ile paylaştıkları aptal karakter başrolleri bana sempatiklikten uzak ve sinir bozucu derecede fazla aptal geldi. Sıkılmadan kendini izlettirse de vaktinizi daha iyi filmlere ayırmanızı tavsiye ederim.
report_problem
neredeyse 2 yıl önce
TARIK59 profil resmi
TARIK59
Ted "Theodore" Logan (Keanu Reeves) ve Bill S. Preston (Alex Winter), tarih dersinden ve bu şekilde üniversiteden mezun olmak için bir araştırma yapmak zorundalar. Rufus isimli biri, gelecekten bir telefon klubesinin içine yolculuk ediyor ve onlara, varlıklarının insanoğlunun geleceği açısından çok önemli olduğunu anlatıyor. Böylece Bill ve Tedd, zaman içerisinde yolculuğa çıkıyorlar.
report_problem
6 yıldan fazla önce