Bir Varmış Bir Yokmuş (2015)

Bir Varmış Bir Yokmuş (2015)

Puan En az 5 oy gerekli
Senin Puanın
Etiketler Gerçekçi, Dram, Çerezlik
Yönetmen
Ülke
Türkiye
starch Anaokulu öğretmeni olan Nehir, bir gün tesadüfen bir şarkı dinler ve dinlediği şarkı genç kadını derinden etkiler. Nehir şarkıyı o kadar çok beğenir ki notaların ardından, şarkıyı yapan müzisyenin peşine düşmeye karar verir... Yolun sonundaysa şarkının sahibi olan Ozan'ı bulur. Ama Ozan hayatında yaşadığı derin bir travma yüzünden adeta çıkmaz bir sokak gibidir... Bir tarafın kararlılığı ile diğer tarafın bocalamaları arasında sıkışıp kalan bu ilginç aşk hikayesi, acaba mutlu sonlu bir masala bağlanabilecek midir...

Yorumlar

Bhrpst profil resmi
Bhrpst
İlksen Başarır Mert Fırat filmlerini severim ama Melisa Sözen filmden soğuttu. Kadına çocuk gibi oynaması için direktifte mi bulunuldu acaba. Konu zaten malumunuz. Bu sefer olmamış.
2 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
ilişki hükmetmeye dönünce yaşananları güzel anlatmış .. tavsiye ederim iyi film ..
2 yıl önce
GoodDaySunShine profil resmi
GoodDaySunShine
biraz klişe bi film aslında ama bi yerinde filmin gitmiyorum gitmek istemiyorum dedi ya kadın, irkildim çok dokundu o sahne..
2 yıldan fazla önce
KafkaLoz profil resmi
KafkaLoz
aa ben yonetmeni de mert firat saniyordum. boyle bir roportaj vardi sanki. su an kendimi gömüyorum :D
2 yıldan fazla önce
bukowski profil resmi
bukowski
eli yüzü düzgün nadir türk filmlerinden.zaten ilksen başarırın diğer filmlerini hatırlayanlarda mert fırat ile birlikte kaliteli filmler ortaya koyduklarını bileceklerdir
2 yıldan fazla önce
digigirl profil resmi
digigirl
Tvde denk gelip izlemiş olup ve dikkatimden kaçırdığıma üzüldüğüm bir film.Bir film mükemmel olmayabilir,klişe bir konusu olabilir sizi yakalayan tek bir şey için bile seyre değer olabilir .Bu filmde öyle bir film işte farklı birşey sunmuyor bize bilindik bir aşk hikayesi AMA sadece "bubituzak"ın müzikleri için ve oyunculukların samimiliği için bile izlemeye değer!
2 yıldan fazla önce
faintingangel profil resmi
faintingangel
oyunculuklar iyi ama konu sıradan
2 yıldan fazla önce
mrfaruk profil resmi
mrfaruk
neden türk filmi izlerken şaşırmıyoruz hiç neden hep aynı konular sıkıldım artık bu filmlerden
neredeyse 3 yıl önce
dilarayazar profil resmi
dilarayazar
Evet enteresan bir konusu yoktu ama bu durum filmi daha gerçekçi yapıyor bence. Birçok insan filmde kendi ilişkilerinden bişeyler bulabilir ve ders çıkarabilir diye düşünüyorum.
neredeyse 3 yıl önce
.SimS. profil resmi
.SimS.
klasik akışı ve konusu olsa da havası başka olduğundan kendini izlettiren bir yapım hı harika mı değil ama kesinlikle kötü bir yapımda değil boş zamanlarda izlenecek beğendiğim bir film oldu :)
3 yıl önce
bbeyza profil resmi
bbeyza
Klasik bi hikayeyi öyle samimi öyle içten öyle güzel anlatmışlar ki gerçekçi geldi bana. Mert Fırat'ı özellikle beğendim. İzleyin derim..
3 yıl önce
ufukercetin profil resmi
ufukercetin
kaliteli film başka oluyor !! sağlamdı samimiydi ..
3 yıl önce
rapsodiiiii profil resmi
rapsodiiiii
Bir kere sinemada izleyip bayıldığım, internete düşüce de defalarca izleyeceğim film.. Evet Türk filmi evet klasik ama kesinlikle oyunculuklarıyla 10 numara film. Şansınız varken sinemada izleyin derim şimdiden iyi seyirler..
3 yıldan fazla önce

Bir Varmış Bir Yokmuş filmini beğenenler

Bir Varmış Bir Yokmuş filmi hakkında ilgi çekici içerikler