Bizi Hatirla (2018)

Bizi Hatirla (2018)

Puan 8.6 / 10
Senin Puanın
Yönetmen
Dil
Türkçe
Ülke
Türkiye
Süre
120 dakika
37
2
86
14
serkan2335 profil fotoğrafı
serkan2335
İstanbul ve İzmir foça arası geçen film harika olmuş.Oyunculuk mükemmel,Zaten Altan Erkekli varsa filmde orda olay biter.Çagan Irmak zaten her geçen yapımda harikalar yaratıyor.Mutlaka izlenilecek filmler arasında.
error_outline
1 yıldan fazla önce
Rainbow profil fotoğrafı
Rainbow
Kariyer mi yoksa aile mi ? Bu ikilem insanı yer bitirir ... Kariyer için aileden ayrıldık. Büyük şehirlere yerleştik sığamadık. Büyük evlerde yaşadık tat alamadık. Bunların hepsini mükemmel bir hayat için istedik ama başka her şeyi elimizin tersiyle ittik. Güzel, sorgulayıcı bir hesaplaşma filmi. Altan Erkekli 'ye yöresel ağız çok yakışmış. Çağan Irmak yine ruhumuza dokundu. Ağlamamak ne mümkün. Çooook beğendimm.
error_outline
yaklaşık 2 yıl önce
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Hepimizin hikayesi aslında. Gençsek biraz Kaanız, orta yaşı biraz geçtiysek Eşref. Hepimizden parçalar var filmde. Belki daha uç noktalarda işlenmiş anlatılmak istenilen daha iyi anlaşılsın diye ama hepimiz hayat koşuşturmacasında büyüklerimizi sevdiklerimizi ihmal ediyoruz. Yoğun iş hayatında günler günleri kovalıyor. Bir hastalık veya bir ölüm ancak bizi kendimize getiriyor. O da sadece bir müddet sonra gene hayat koşuşturmacası devam...
error_outline
neredeyse 3 yıl önce
Seda.. profil fotoğrafı
Seda..
istedikleri kadar eleştirsinler, filmlerin için ister klişe desinler ister duygu sömürüsü desinler ama ben unutulan insani değerleri bizlere hatırlattığın için, hayatı sorgulatıp vicdan muhasebesi yaptırdığın için seni çok seviyorum çağan ırmak ve son nefesime kadar ne çeksen izliyeceğim. ve yine tüm bu duyguları yaşatan hem güldürüp hem hüzünlendiren tam bir çağan ırmak lezzetinde çok çok güzel bir film olmuş bence. ailecek izledik ve hepimiz ağladık. konunun güzel olmasını iyi işlenmesini v.s hepsini geçiyorum sırf o muhteşem oyunculuklar için bile izlenilesi bir film. altan erkekli, tolga tekin, sumru yavrucuk ve binnur kaya resmen oyunculuk döktürmüşler. ben çok çok beğendim..
error_outline
yaklaşık 4 yıl önce