Black Adam (2021)

Black Adam (2021)

Puan 6.4 / 10
Senin Puanın
Etiketler
Yönetmen
Dil
İngilizce
Ülke
ABD
13
3
44
12
phoebe profil fotoğrafı
phoebe
Yer gök çorak renksiz mekanlar dışında gayet güzel film. Efektleri ve kurguyu beğendim ama olayların geçtiği coğrafyaya alışamadım.
error_outline
yaklaşık 1 ay önce
iko profil fotoğrafı
iko
Senaryo zayıflığı ve Black Adam hikayesinin iyi işlenilememesiden kaynaklı film zayıf kalıyor onun dışında The Rock,karaktere gerçekten yakışmış
error_outline
3 ay önce
MehmetYurdakul profil fotoğrafı
MehmetYurdakul
Marvel - DC nin Arap coğrafyasında ganimeti görmesi ile , tüm senaryoları bu tarafa doğru kaydırması muhabbeti devam ediyor.
Sadece bu sektörde değil tabii ki , futbolundan fiestasına...
Burada Marvel Moon Knight la başladı DC Black Adam ile devam ediyor.
Mısır mitolojisinden tanrıları çıkarıp çıkarıp sunuyorlar da, ne biliyim beni sarmıyor bu kültür coğrafya.. biz gökdelenlerin arasındaki, ya da uzaydaki süper kahramanlara alışmışız sanırım.
Benim kafamda öyle bir ütopya burası , ve bana uymuyor...
10/6neyse 10/5
error_outline
3 ay önce
Ricky.McFloyd profil fotoğrafı
Ricky.McFloyd
Göndermelerine bayıldım filmin sanırım en güzel yanı buydu diyebilirim. En çok da tabi iyi kötü çirkin sahnesi mükemmeldi. Onun dışında zaten hep bu karakterin filmi yapılsa The Rock çok yakışır derdim ve gerçekten de yakışmış. Filmde Fate'in sahneleri çok başarılıydı o karakter de çok yakışmış. Onun dışında bir kaç sahnedeki grafiklerin basit kalışı ve senaryonun basit kalışı pek yeni bir tarafı olmayışı filmin eksileriydi diyebilirim. Ama artık modası biraz sekteye uğrayan süper kahraman filmlerinin son dönemde izlenir türevlerinden 7,5/10
error_outline
6 ay önce
BERKKIZILAY profil fotoğrafı
BERKKIZILAY
Süper kahraman filmlerinin fanı değilim ama bu son zamanlarda izlediğim en iyi yapım. Finali zaten tüyler ürpertici. Tüylerim diken diken oldu filmin son sahnesinde.
error_outline
6 ay önce
HznKryl profil fotoğrafı
HznKryl
Zaman kaybı mı? Bence değil ama ortalamanın üzerinde olduğunu da söyleyemem. Kaslı adamlar kötü adamları yumrukluyor işte. Yine de birkaç espri güldürdü diyebilirim.
error_outline
7 ay önce